До гіпермаркету "Ашан", що на вулиці Берковецькій, 6 у Києві ввечері 13 січня 2024 року прийшла жінка, яка довго ходила по торгівельному залу та обрала товари на майже тисячу гривень, однак до каси з ними вона не дійшла – речі запхнула у кишені та пробігла повз антикрадіжні рамки.
Заміжня жінка з вищою освітою, родом з Кировоградщини, суботнього вечора 13 січня 2024 рокуне шукала алкоголь, чи солодке, або жіночу косметику. Судячи з протоколу огляду, вона взяла одну енергетичну плашку напою, чоловічий халат, шапку та чоловічий снуд (різновид шарфу – ред.). Ці речі коштувати 971 грн 33 коп., однак платити за них жінка не збиралася.
Жінка «оминула касову зону, перетнувши антикрадіжні рамки та не оплативши взяті нею товари, які знаходились у неї в кишенях, направилась до виходу з гіпермаркету «Ашан». Так описувала поліція злочин у своєму протоколі.
«Однак довести злочин до кінця (жінка) не змогла з причин, що не залежали від її волі, оскільки була зупинена працівником охорони магазину, разом з викраденим при нею чужим майном», - протокол поліції схожий на особливе мистецтво розповісти історію якомога складніше та незрозуміліше.
В суді жінка свою провину визнала повністю та просила суворо не карати, тому що в неї на утриманні була малолітня дитина. Однак крадіжка в умовах воєнного стану – це серйозний злочин. Тому до вироку жінка сиділа під домашнім арештом.
Суддя Святошинського районного суду Києва встановив, що безробітна жінка покаялася та «обіцяла в судовому засіданні не допускати надалі протиправної поведінки та просила надати їй шанс стати на шлях виправлення».
Крадійку раніше не судили за такий злочин, вона на обліку у лікаря-психіатра та нарколога не перебуває, мала постійне місце проживання та маленьку дитину. Тому суддя вирішив чоловічий халат з шапкою віддати магазину «Ашан», а жінці призначив 5 років тюрми з випробувальним терміном – 1 рік. Якщо за цей строк жінка не скоїть новий злочин (чи не попадеться), то до тюрми не потрапить.
Інформатор писав, що Ашан відкрив магазин нового формату в центрі Києва.
Вот один из таких представителей, Федя из забытой деревни, поехавший на войну за деньгами. Но даже он за несколько дней понял, что затея была, мягко говоря, так себе. Его командир после полученного ранения решил под0рвать себя гр*натой и оставил раненных подчиненных под обстрелами. Им повезло дожить до прихода украинских бойцов. Кажется, что реальности войны быстро развивают умения оккупантов мыслить. Полное видео с рассказом оккупанта смотрите на нашем YouTube-канале
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.