Щоб не стати жертвою кіберзлочинців, слід періодично оновлювати паролі, уважно перевіряти посилання, на які користувачі переходять в мережі, а також не варто довіряти публічному Wi-Fi
Киянам нагадали, як саме слід дотримуватись кібергігієни. Мова про правильне поводження з пристроями в публічних місцях, частоту зміни паролів та їхню складність, а також пильність при переходах на підозрілі лінки в мережі. Це базові правила, що мінімізують ризик втратити цінну інформацію, кошти з банківських рахунків чи стати жертвою злодіїв.
3D-анімація з нагадуванням простих правил поводження з власними пристроями з'явилася днями просто на екрані ТРЦ Gulliver. У доступній формі киянам пояснили, що кібергігієна залежить від них самих - а через її недотримання можна втратити особисті дані, кошти та стати жертвою аферистів чи шахраїв.
Базові правила такі:
Нагадаємо, Інформатор розповідає історії киян, що постраждали фінансово з тих чи інших причин. Так, у травні ми писали, що у чоловіка з картки Ощадбанку зникло 20 812 гривень. У фінустанові йому порадили звернутися до поліції, бо їм невідомо, яким чином шахраї отримали доступ до коштів. Однак клієнт вважає, що їх має повернути банк. Про це йдеться у рішенні Печерського районного суду Києва, опублікованого 8 травня 2024 року.
А у квітні ми писали про те, що у чоловіка з картки ПриватБанку списали 74 755 гривень. Фінансову операцію провели без його згоди та дозволу. Він вимагає від банку повернути кошти. Про це йдеться у рішенні Дарницького районного суду Києва, опублікованому 15 квітня 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.