Надихаюча історія кота-безхатька на ім'я Рудик, який причарував лагідністю персонал клініки, де лікувався у стаціонарі, й залишився жити у її директора
У Києві завдяки небайдужості безхатька вдалося врятувати великого рудого кота. Тварину було травмовано, ймовірно, вона потрапила під колеса автівки. Втім, історія має щасливе завершення - чарівного кота забрав до себе жити сам директор клініки, у якій рудий красень лікувався "на стаціонарі".
Історію кота Рудика розповідають у спільноті Команди порятунку тварин міста Києва (KARG). Тварина жила безхатьком у напівзруйнованому будинку в столиці, разом з людиною, також безхатьком. Аж от кілька місяців тому сталося горе - кіт потрапив у скрутне становще.
"Коли після кількох днів відсутності Рудик повернувся травмованим, бо скоріш за все потрапив під колеса авто, друг Рудика подзвонив нам і попросив врятувати пухнастого - доправити до клініки, та, по можливості, не повертати на вулицю", - пишуть волонтери з KARG.
Кота доправили до однієї з ветеринарних клінік на стаціонарне лікування. Виявилося, що у тварини дуже лагідний і привітний характер: кіт пестився і буквально закохав у себе весь персонал. Тож на додачу до харизми в рудого створіння знайшлася ще й добра вдача.
"Цей сонячний котяра має неабияку харизму, з першого дня він закохав в себе весь персонал клініки, до того, сам себе прилаштував. Ми ніколи не віддаємо тварин до повного одужання, випадок з Рудиком - виключення, бо добрий та дуже ласкавий кіт, а в майбутньому неабиякий красень, став котом директора клініки, на стаціонарі котрої лікувався", - розповіли у KARG.
Через війну тварини у Києві переживають неабиякий стрес. Інформатор розповідав, що після ракетного обстрілу Києва 2 січня помер кіт Жовтень, який мав їхати до Парижу. Тварина, яку щойно збиралися вивозити до нової родини у Франції, перенервувала під час обстрілу, заклякла на місці - і зрештою померла від проблем із серцем.
А от левиця на ім'я Юна, яка також постраждала під час масованої ракетної атаки на Київ 2 січня, потроху видужує. У тварини вже з'явився справжній лев'ячий апетит, вона з задоволенням споживає м'ясо, рибу та яйця. А от комунікувати з людьми, як і раніше, - боїться: тепер, кажуть зоозахисники, цей страх разом з Юною надовго.
Чи часто громадяни, покладаючись на знання закону, самі виступають за свою справу в суді? І як адвокати ставляться до таких самостійних захистів? Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Войченко і Дульський», розповість про те, яким чином адвокати відносяться до самоучок у судових засіданнях та наскільки поширене це явище. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше про особливості самозахисту в суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.