Подільське трамвайне депо відновлює роботу трамваю-кафе, який зламався минулого року через тривалий простій, причиною якого став дефіцит електроенергії
У Києві відновлює роботу екскурсійний трамвай-кафе, що курсуватиме мальовничим маршрутом між Подолом та Пущею-Водицею. Перший рейс він здійснить вже 18 травня, а послуги екскурсовода пасажирам запропонують за матеріалами відомого історика Олександра Анісімова. Маршрут займе три години, а квиток коштуватиме від 400 грн.
Про початок роботи екскурсійного маршруту повідомили на Facebook-сторінці трамваю-кафе. Там зазначили, що перша екскурсія "Таємниці Пущі-Водиці" відбудеться 18 травня і триватиме три години. На гостей чекає авторська програма за матеріалами історика Олександра Анісімова.
"Поки немає дефіциту електрики, приходьте покататись та послухати історії з життя киян", — запрошують пасажирів організатори, напівжартома додаючи, що трамвайчик їхатиме до "Країни білок".
Зазначимо, що під час екскурсії трамвай проїжджатиме повз перший пивзавод, що нині стоїть закинутий на київському Подолі, урочище Кинь-Грусть, церкву Серафима Саровського, мавзолей-усипальницю архітектора Городецького тощо. Також у програмі — 25-хвилинна зупинка у парку біля озера.
Вартість місця в екскурсійному кафе-трамваї — від 400 грн. Також трамвай можна замовити для проведення індивідуального заходу - у такому разі тариф буде обговорюватися індивідуально, виходячи з побажань клієнта.
Додамо, що у березні минулого року на Facebook-сторінці трамваю-кафе повідомили про вихід транспорту з ладу через довгий простій. Востаннє він виходив на маршрут ще у жовтні 2022 року, потім - півроку стояв без руху через проблеми з електрикою, зазначили у депо. А коли нарешті отримав дозвіл на виїзд - виявилося, що вагон зламався.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що на Борщагівській лінії швидкісного трамваю (лінія №1) останніми тижнями почали блокувати двері на вхід/вихід зі станцій. На кожній із зупинок нині зазвичай не працюють 2-4 двері, причому йдеться саме про централізоване закриття виходів, оскільки їх позначають картатими смужками. Пасажири вже побоюються, що це спричинить хвилю вандалізму - саме так сталося зі старою, ще радянською, інфраструктурою.
Також ми писали, що у Києві деякі трамваї змінюють номер маршруту прямо у процесі руху. Про це пишуть кияни у фахових пабліках у соцмережах. Зазначають, що зміни помічають, коли перевіряють рух трамваями прямо у процесі - наразі це дозволяє зробити застосунок, що транслює дані з трекерів всередині рухомого складу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.