Вистачить, щоб накрити НСК Олімпійський: у Києві волонтери встановили рекорд з плетіння масксіток

Читать на русском

Волонтерська спільнота "Фонд суспільної допомоги" виготовили найбільше в країні маскувальних сіток, загальна площа яких склала 104,1 тисячі квадратних метрів

Читать на русском
Рекорд киян
Рекорд волонтерів підтвердили свідоцтвом від Національної книги рекордів України

Волонтерська спільнота "Фонд суспільної допомоги" виготовили найбільше в країні маскувальних сіток, загальна площа яких склала 104,1 тисячі квадратних метрів

У Дарницькому районі Києва зафіксовано рекорд країни з плетіння маскувальних сіток. Волонтерська спільнота "Фонд суспільної допомоги" з 12 травня 2022-го по 1 грудня 2023-го виготовили найбільше в країні маскувальних сіток, загальна площа яких склала 104,1 кв.м. Для порівняння, цих сіток цілком вистачить, щоб накрити НСК Олімпійський.

"Нашою спільнотою на День волонтера встановлено новий Національний рекорд. Ви тільки уявіть 104128 квадратних метрів маскувальних сіток вже на сьогодні вироблено та передано нашим захисникам!" - повідомив в соцмережах адміністратор БО "Фонд суспільної допомоги" Андрій Каменський.

Рекорд київських волонтерів та волонтерок було додано до Національної книги рекордів України, про що спільноту повідомили, передавши спеціальне свідоцтво. Зазначимо, що фонд також проводить уроки патріотичного виховання в школах міста. Так, днями волонтери навідались в школи №127 та №160, продемонструвавши власноруч виготовлені вироби в дії. Учні навчилися накидати на об'єкти маскувальні сітки та отримали базові навички з тактичної медицини, використовувати ноші.

Печерські котики та вантажівки для ЗСУ

Нагадаємо, Інформатор розповідав про волонтерську спільноту Києва "Печерські котики". Активісти також запрошують киян долучитись до плетіння масксіток для військової техніки.

Також ми писали про волонтерів, що передали ЗСУ партію великогабаритних вантажівок для перевезення бойових комплектів на передову. Партія допомоги складається з шести машин з причепами, які доправили в Україну з Німеччини, Норвегії та Польщі.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.