Відпустка на місяць: київський фунікулер зачиняється до 26 серпня

За повідомленням КП “Київпастранс”, підйомник відправляється на щорічний плановий ремонт, який розпочнеться із 22 липня

фунікулер
Капітальну реконструкцію улюбленого киянами транспорту, на жаль, не обіцяють.

Вимушені незручності для киян та розчарування для гостей столиці, але й механізмам треба іноді відпочивати. І навряд чи влада прислухалась до вимог городян провести капітальний ремонт фунікулера та заживити його від окремої лінії, аби він не зупинявся так часто з “електричних причин”. Адже липень-серпень - час законної щорічної відпустки однієї із візитівок столиці.

Та й судячи зі звичного строку ремонту довжиною у місяць та переліку запланованих робіт, це ніяк не схоже велике оновлення всього комплексу канатного транспорту. Фахівці “Київпастранс” планують провести ремонт трьох зал - машинної, компресорної та тиристорної, а також поточний ремонт вагонів. Нових - із кондиціонерами та освітленням, на жаль, ніхто не обіцяє. 

А замість окремої лінії живлення на всяк випадок обстежать контактну мережу. Шпали теж перевірять - можливо, й замінять за необхідності. Після ремонту та перед запуском проведуть статичні та динамічні випробування під навантаженням - сподіваємось, ситуація зі світлом наприкінці літа дозволить це зробити.

Лихо з тим світлом: що кажуть про знеструмлення співробітниці самого фунікулера

Нагадаємо, Інформатор днями спілкувався зі співробітницями київського фунікулеру. Вони кажуть - їх стали частіше знеструмлювати. Про деякі такі випадки повідомляє КП "Київпастранс" у соцмережах, деякі - залишаються непоміченими. Проте пасажирам столичного транспорту на канатній тязі від цього не легше: вже було кілька випадків, коли вагони застрягали просто посередині маршруту, зависаючи над схилом.

Також ми розповідали, що після трагічного випадку на фунікулері, коли від поштовху зі сторони п'яного чоловіка на скло впав юнак, кияни звернулися до міської влади з вимогою додатково захистити пасажирів фунікулера за допомогою сіток чи огорож. Або, як варіант, - встановити склопакети, які складно буде розбити під час звичайного удару.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube