Ветеранам з Київської області пропонують здобути нову професію в галузі сонячної енергетики

Благодійний фонд запустив курс, в рамках якого навчатиме ветеранів на монтажників або проєктувальників сонячних електростанцій: зареєструватись треба до перших чисел вересня

Ветерани навчання сонячні електростанції електроенергія
Ветерани матимуть можливість обрати один із двох напрямків: проєктування або монтаж сонячних електростанцій

Ветерани зможуть здобути професію монтажників або проєктувальників сонячних електростанцій. Безоплатний навчальний курс для них із назвою "Сонячний РеСтарт" запускає благодійна організація "RePower Ukraine". Повідомляється, що навчання розпочнеться вже 16 вересня, а подати заявку на участь можна до 6 числа. Курс триватиме 10 тижнів, охоплюючи період з вересня по грудень 2024 року.

Ветерани матимуть можливість обрати один із двох напрямків: проєктування або монтаж сонячних електростанцій. Заняття проходитимуть у форматі онлайн-лекцій, а для тих, хто обере монтаж, передбачена практична частина в офлайн-режимі.

Благодійний фонд "RePower Ukraine" забезпечуватиме психологічну підтримку студентів протягом усього курсу для підвищення мотивації. Після завершення навчання учасники отримають відповідний сертифікат, а випускникам буде надано допомогу у працевлаштуванні.

Ця ініціатива спрямована на підтримку військових у їхньому переході до цивільного життя, надаючи ветеранам шанс опанувати перспективну професію та зміцнити енергетичну незалежність України через розвиток сонячної енергетики. Щоправда, тим, хто бажає опанувати нову професію, слід поквапитись: навчання розпочнеться вже 16 вересня, а подати заявку на участь можна до 6 числа. Курс триватиме 10 тижнів, охоплюючи період з вересня по грудень 2024 року. Подати заявку на навчання можна за цим посиланням.

Професія затребувана: усі школи оснастять сонячними станціями, те ж відбудеться на ЧАЕС

Нагадаємо, днями Інформатор повідомляв про те, що Міносвіти доручило усім закладам освіти - як школам, так і вишам - у максимально короткі терміни встановити об'єкти сонячної генерації, простіше кажучи, сонячні батареї. Також треба придбати власне батареї, щоб забезпечити безперебійну діяльність впродовж блекаутів. Втім, київські навчальні заклади навряд чи встигнуть не те, що до початку навчального року - до кінця 2024-го: і тому є ціла низка причин.

Також ми розповідали про те, що Чорнобильська атомна електростанція отримала першу партію комплектуючих для будівництва сонячної електростанції на своєму промисловому майданчику. З обладнанням допомогли міжнародні партнери, а зрештою станція отримає власні потужності з виробництва електроенергії близько 2 МВт. Використовувати їх будуть, щоправда, лише для власних цілей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube