Міжнародне поштове відправлення Укрпошта так і не надіслала до Китаю
Жінка вирішила скористатися послугами Укрпошти та відправити посилку до Китаю. Однак поштовий оператор цього не виконав. Вона вимагає повернути кошти сплачені за послугу в розмірі 1 673 гривень. Про це вказується у рішенні Шевченківського районного суду Києва, опублікованому 6 листопада 2020 року.
Громадянка Китаю подала у відділенні Укрпошти посилку для відправки з України до Китаю. Її оглянув та прийняв оператор. За послугу вона сплатила 1 673 гривень.
Міжнародне поштове відправлення так і не надіслали до Китаю. В Укрпошті заявили, що клієнтка мала знати, що пересилання тютюнових виробів є порушенням законодавства України, а незнання законів не звільняє її від юридичної відповідальності.
Жінка направила міжнародну посилку до Китаю з відділення Укрпошти. Вона вказала адресу відправника та отримувача, заповнила належні бланки. Оператор зауважень щодо оформлення та пакування не мав і прийняв посилку до пересилання.
Укрпошта пред'явила посилку митним органам для оформлення. Однак в результаті склали відносно жінки протокол про порушення митних правил. У її відправленні містилися тютюнові вироби, торгової марки "Parliament Blue" у кількості 500 пачок (50 блоків). Вартість одного блоку становить - 350 гривень.
Суд визнав жінку винною у вчиненні порушення митних правил, передбачених ст. 473 МК України, провадження в справі закрили, у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення. Блоки сигарет у кількості 50 штук конфіскували та передали на зберігання до складу Київської міської митниці ДФС України.
Жінці відмовили у задоволенні позову. Вона не довела суду, що працівник АТ "Укрпошта" на стадії приймання та обробки міжнародного поштового відправлення не виконав свої обов'язки, визначені законом, порушив її права на належну якість послуги та обслуговування, що завдало матеріальних збитків.
"Суд прийшов до висновку про відмову у задоволенні позову", - наголосили у суді.
В мережі активно обговорюється можливість появи "Вугледарського котла". Цікаво, що зазвичай про подібні ситуації говорили після їх виникнення, коли вже нічого не можна було змінити. Але чи можливий зараз такий ризик на найбільш небезпечних напрямках фронту? Про це розповість політолог Андрій Золотарьов. Приєднуйтесь до обговорення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.