Ukrainian Fashion Week повертається до Києва: коли чекати на показ

Читать на русском

Попередні 4 чезони українські дизайнери представляли країну світові на подіумах у Лондоні, Лос-Анджелесі, Берліні, а додому вирішили повернутись, щоб показати стійкість та творчу силу

Читать на русском
Ukrainian Fashion Week повертається до Києва
Ukrainian Fashion Week паралельно продовжуватиме реалізацію формату International Seasons

Попередні 4 чезони українські дизайнери представляли країну світові на подіумах у Лондоні, Лос-Анджелесі, Берліні, а додому вирішили повернутись, щоб показати стійкість та творчу силу

До Києва у 2024 році повертається Ukrainian Fashion Week. Попередні 4 чезони українські дизайнери представляли країну світові на подіумах у Лондоні, Лос-Анджелесі, Берліні тощо. А з 1 по 4 вересня 55-й сезон UFW пройде нарешті і в українській столиці.

Попередні 4 роки UFW проводив "International Seasons" на подіумах міжнародних партнерів за кордоном. Серед міст - не лише світові столиці моди, на кшталт Лондона чи Берліна, а й цікаві локації - Лісабон, Копенгаген. Але зрештою UFW повертається додому. Про це повідомляє оргкомітет UFW у Instagram.

"Наша місія – продемонструвати нашу творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми прийняли рішення повернути Ukrainian Fashion Week до Києва, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити", – сказала співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Паралельно Ukrainian Fashion Week також продовжуватиме реалізацію формату International Seasons у рамках ініціативи Support Ukrainian Fashion, завдяки якій українські дизайнери представлять колекції в європейських модних столицях цього сезону.

Зазначимо, що Український тиждень моди був заснований у 1997 році і став першим прет-а-порте тижнем у Східній Європі. Ірина Данилевська стала директором Ukrainian Fashion Week (UFW), крім неї засновниками першого Тижня моди стали Ательє Бизова і засновник РІА "Янко" Володимир Нечипорук.

Ukrainian Fashion Week проводять двічі на рік, і він відповідає світовим стандартам тижнів моди. За роки існування на UFW показали понад 100 дизайнерів для більш ніж 12 тисяч гостей щосезону.

Чи стане Житній ринок "новим модним місцем" у Києві та хто ж скурив всі айкоси

Нагадаємо, Інформатор розповідав про аукціони із оренди приміщень Житнього ринку у Києві. Попри бажання зробити з нього "модне місце" у столиці, засновник інвестиційного фонду Inzhur Андрій Журжій вважає, що за обов’язковою реконструкцією, яку має зробити орендар, оголосять приватизацію. Це дозволяє норма закону про невід’ємні поліпшення.

Також ми розповідали, що колишнє приміщення флагманського магазину Iqos на бул. Лесі Українки у Києві пропонується в оренду. Воно має чудове розташування на пішохідній частині вулиці неподалік від метро, два поверхи та навіть фірмовий ремонт, що лишився від попередніх орендарів. Власники пропонують його для облаштування ресторану, елітного магазину чи банку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.