У Пущі-Водиці зупинилися трамваї: над коліями на контактному дроті зависло дерево

Читать на русском

Київпастранс оперативно реорганізував рух - тепер замість рейкового транспорту до передмістя запустили автобуси, а щоб прибрати стовбур, направили ремонтників

Читать на русском
Колапс у русі трамваїв у Києві
Трамваї застрягли просто посеред лісу, на місці працюють ремонтники

Київпастранс оперативно реорганізував рух - тепер замість рейкового транспорту до передмістя запустили автобуси, а щоб прибрати стовбур, направили ремонтників

У Пущі-Водиці 20 лютого зупинилися трамваї: просто посеред лісу над колією впало дерево. Омертвілий стовбур повис просто на контактному дроті, через що стоїть наземний транспорт маршрутів №12к, 17 та 19к, який курсує у Пущу-Водицю. Наразі декілька трамваїв зупинились у київському передмісті, а інші - курсують до площі Тараса Шевченка.

Про падіння дерева на колію повідомляють міські пабліки. На фото з місця події видно, що струхлявілий стовбур завис прямо на контактному дроті поряд з зупинкою трамваїв посеред лісу. Наразі у соцмережах КП "Київпастранс" повідомляється, що рух трамваїв №12к, 17, 19к організовано до пл. Шевченка.

Згідно з повідомленням, між площею та Пуща-Водицею організовано рух автобусів №12т, тож пасажири таки можуть дістатись до передмістя. Коли буде відновлено рух трамваїв, наразі невідомо. Але комунальники стверджують, що на місце вже було направлено відповідальну службу.

Трамвайний занепад і нові "Татра-Юг" від Кличка

Нагадаємо, наприкінці минулого року Інформатор розповідав, що у Києві вийшли на маршрут сім нових трамваїв "Татра-Юг" вітчизняного виробництва. Вони курсуватимуть маршрутом №8, сполучаючи ст.м. "Лісова" зі ст.м. "Позняки". Урочистий запуск рухомого складу традиційно не обійшовся без мера Києва, Віталія Кличка.

Також нещодавно ми публікували думку транспортного експерта про те, що Київ переживає епоху "трамвайного занепаду" — трамвайні мережі сильно зношені, пасажири вже десятки років їздять у розбитих "Татрах", а на деяких вулицях столиці трамваї рухаються зі швидкістю всього 10 км/год. Фахівець розміруовував над тим, як це можна змінити й що саме потрібно для цього зробити.

У суспільстві часто поширена думка: «Якщо я не солдат з природи, то як взагалі можу стати солдатом?». Проте військові інструктори стверджують, що їхня роль полягає в тому, щоб навчити та підготувати кожного до військової служби. Чи можна перетворити потенційного втікача на мотивованого солдата, чи він завжди залишиться дезертиром? На ці та інші запитання ми отримаємо відповіді від ветерана війни - Юрія Гудименка. Приєднуйтесь до перегляду нашого інтерв'ю - буде цікаво.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.