У вівторок, 18 жовтня, пошуково-рятувальні роботи в житловому будинку, що напередодні потрапив під ворожий обстріл, продовжуються.
Ворог продовжує обстріли об'єктів міста Києва. Під обстріл напередодні також потрапив і житловий будинок у Шевченківському районі столиці. Нагадаємо, що фахівцям ДСНС вдалося вчора, 17 жовтня, врятувати 19 осіб, 4 особи загинули. Передає Інформатор з посиланням на ДСНС.
Роботи по пошуку постраждалих відновлені, наразі на місці події від ДСНС залучено 8 одиниць техніки та 36 чоловік особового складу, а також рятувальники Київської служби порятунку.
Під час пошуково-рятувальних робіт, рятувальники знайшли під завалами 5-ту загиблу особу. Роботи тривають.







Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.
Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.
Соломія Новосільська