У Кличка можуть дізнатися, що, виявляється, зливостоки теж треба ремонтувати - депутатка Київради

Читать на русском

Ксенія Семенова вважає, що одною з головних проблем нинішньої влади у столиці є корумпованість та безвідповідальність

Читать на русском
Якість управління комунальним господарством
Депутатка іронізує, що столичні посадовці не дуже сильні у фізиці

Ксенія Семенова вважає, що одною з головних проблем нинішньої влади у столиці є корумпованість та безвідповідальність

Значна кількість техногенних аварій, що сталися у Києві в останні дні та тижні з об'єктами комунальної власності, свідчить про безвідповідальність та корумпованість всередині міської влади. Йдеться не лише про закриття шести станцій столичного метро, але і про руйнацію підпірної стіни на вул. Лютеранській (а це фактично урядовий квартал), і про затоплення будинків на вул. Олекси Тихого на Солом'янці.

Таку думку висловила депутатка Київради Ксенія Семенова у соцмережах. Обраниця, що увійшла до міськради від "Слуги народу", шпетить владу за провали з обслуговуванням і вчасним ремонтом об'єктів комунальної власності. За приклад наводить підпірну стінку на вул. Лютеранській, від падіння якої в понеділок, 11 грудня, загинув будівельник, а його колега - отримав тяжкі травми.

"Мало хто знає, але підпірні стіни у Києві – це ще один прояв управлінського генію Віталія Кличка. Знаю це, бо маю на районі декілька ймовірно аварійних підпірних стін. Роками мешканці звертаються із проханням їх поремонтувати. Але ж стіни не на балансі!" - розповідає Ксенія Семенова.

За словами депутатки, простіше було б закріпити підпірні стіни за районними державними адміністраціями Києва. Проте для їх обслуговування було вирішено утворити окреме комунальне підприємство, передати на його баланс усі стіни та наповнити це КП бюджетними коштами.

"Потім туди залили бюджету. Профіт. Але поки йшли переговори про те, хто доїтиме цю корову, стіни почали падати. Команда Кличка тут, звісно, ні до чого. Бо стіни ці, як відомо, будував не він. А що таке експлуатація і поточні ремонти вони не знають", - додає депутатка.

Втім, проблема обслуговування комунального майна залишається. Семенова іронізує - мовляв, можна лише здогадуватись, де саме "вибухне" бомба сповільненої дії наступного разу.

"Через якийсь час ми також дізнаємося, що, виявляється, зливостоки треба ремонтувати і відводити від будинків, бо вода камінь точить, точніше підмиває дах і фундамент. Але це буде в іншій серії пізнавальної фізики", - кпинить депутатка Київради.

Де саме відбувалися техногенні аварії за тиждень

Зазначимо, що останніми днями кількість аварій зросла. Так, у Києві на вул. Олекси Тихого поблизу ст.м. "Шулявська" в Солом'янському районі міста стався прорив труб водопостачання. Через це частина вулиці та міжбудинкові території залиті водою.

У понеділок, 11 грудня, в Печерському районі міста впала підпірна стіна, що утримувала ґрунт. Внаслідок цього загинув один з робітників, що укріплював стіну, ще один - опинився в лікарні.

А 8 грудня було закрито на ремонт тунель між ст.м. "Либідська" та "Деміївська". Одразу 6 станцій метро було зачинено, і, хоча влада роздумує над запасним планом з запуску "човникового" руху поїздів, колапс транспортної системи цілого Голосіївського району є очевидним.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.