За червень фахівці КП Київреклама демонтували майже 2 тисячі оголошень, причому працювали як у центрі міста, так і на Лівобережжі
Комунальники переходять у наступ на рекламу, що порушує правила розміщення, встановлені Київрадою. Так, у середу, 17 липня, демонтували зовнішні рекламні конструкції, що встановив власник бару "Божевільний" на вул. Борисоглібській на Подолі. Двома днями раніше пішли в "рейд" по Великій Житомирській. А за червень, відзвітували у КП "Київреклама", демонтували у столиці майже 2 тисячі незаконних вивісок.
У червні, кажуть комунальники, ходили вулицями Саксаганського, Жилянською у центрі Києва, проспектом Свободи, а на Лівобережжі завітали на вул. Анни Ахматової. Саме там, кажуть у КП "Київреклама", була найбільша кількість реклами, що порушувала правила монтажу та розміщення.
У середині серпня комунальники перейшли до середмістя. Так, почали демонтувати незаконні конструкції на Великій Житомирській - причому на усіх 900 метрах протяжності вулиці. А у середу, 17 червня, відзвітували про "складний демонтаж" креативних рекламних конструкцій по вул. Борисоглібській на Подолі. Порушення там було, кажуть комунальники, бо реклама перекрила декілька вікон будівлі та значну частину фасаду.
"Без поліції не обійшлося. Власники закладу відмовлялися виконувати вимоги правоохоронців та намагалися перешкодити проведенню демонтажних робіт. У результаті тривалих суперечок та надання роз’яснень незаконний банер було прибрано, а на локації наведено порядок", - розповіли у КП "Київреклама".
Також, зазначимо, що фасадну рекламу потрібно узгоджувати в Управлінні з питань реклами КМДА. Адже в столиці діє "дизайн-код" із розміщення вивісок, і просто ставити будь-які рекламні оголошення, вивіски, конструкції тощо неправильно.
Нагадаємо, навесні Інформатор писав про те, що у Києві соцмережі сколихнула дивна реклама. На вуличних бордах величезними літерами були написані дуже депресивні та похмурі фрази. На кшталт "Життя не має сенсу", "З депресії не вийти", "Буде лише гірше" тощо. Ці вислови були спеціально написані великими літерами. А вже нижче, маленькими літерами, було вказано, що якщо вас мучать подібні думки - телефонуйте на гарячу лінію психологічної підтримки, де вам допоможуть.
А у травні на вулицях Києва помітили суперечливу соціальну рекламу, мета якої полягає у популяризації української мови. На білбордах заклик переходити на державну написаний на тлі фотографії Героя України Олександра Мацієвського, якого росіяни стратили за вигук "Слава Україні" в окупованому Соледарі в грудні 2022 року. Який звʼязок між розстріляним українським військовим та привернення уваги до важливості розмовляти українською в рекламі не пояснюється.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.