Розміновують Херсонщину та розвивають дітлахів: собаки Києва вражають

Читать на русском

Столичні собаки допомагають у розвитку дітлахів та розчищенню Херсонщини від ворожих боєприпасів

Читать на русском
Тварини
Таланти київських собак

Столичні собаки допомагають у розвитку дітлахів та розчищенню Херсонщини від ворожих боєприпасів

Службові собаки поліції Києва разом із кінологами зачищають деокуповану Херсонщину від ворожих боєприпасів. Також вони вчать дітлахів сенсориці, моториці та розумінню й розвитку дбайливого ставлення до чотирилапих. Днями діти бавилися з м’ячем з собакою та одне з одним, а потім ліпили м’ячі з пластиліну. Про це 3 березня повідомили у поліції Києва та кінологічному центрі області. 

Нещодавно зі свого першого бойового відрядження на Херсонщині нещодавно повернулися старший інспектор-кінолог та його службовий пес – німецька вівчарка по кличці Персей. 

"Окупанти залишили вибухонебезпечні предмети та розтяжки у найнеочікуваніших місцях. Кожного дня із Персеєм ми знаходили боєприпаси та зброю у будинках, автомобілях, полях та навіть у побутовій техніці. Попереду ще багато роботи з розмінування, адже країна-терористка зробила усе можливе, щоб нашкодити нашим людям. До того ж Херсонщина продовжує перебувати під щоденними ворожими обстрілами, що також ускладнює роботу" - розповів старший інспектор-кінолог Євгеній Сорокун.

Повернувшись до Києва старший інспектор-кінолог постійно проводить тренування з пошуку вибухонебезпечних предметів для свого пухнастого вихованця, аби той не втрачав хист, здібності та був готовий до наступного відрядження. У зоні активних бойових дій службові собаки завжди перебувають у засобах індивідуального захисту та з аптечками, аби у разі поранення поліцейські могли врятувати їм життя. Маючи розвинений нюх, службові собаки виконують важливу роботу – знаходять заховані вибухові пристрої, це – рятує життя.

Розвиток дітей із залученням чотирилапих 

Для ознайомлення дітлахів з професією "поліцейський кінолог" кінологічний центр поліції в Київській області співпрацює з дошкільним навчальним закладом № 395. Загалом відбудеться 10 зустрічей під час яких для дітей віком до чотирьох років проводитимуться заняття з сенсорики, моторики та розуміння й розвитку дбайливого ставлення до чотирилапих.

1 березня відбулося третє заняття, присвячене предметам круглої форми. Діти бавилися з м’ячем з собакою та одне з одним, а потім ліпили м’ячі з пластиліну. На попередніх заняттях діти вчилися вітатися та малювали "собачі лапки", а також опановували ази догляду за улюбленцем й ліпили "смаколики для собаки".

Київрада затвердила Міську цільову програму поводження з тваринами на 2024-2025 роки

Київська міська рада затвердила Міську цільову програму поводження з тваринами в Києві на 2024-2025 роки. Її метою є створення безпечного міського простору шляхом регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами (стерилізація), посилення контролю за утриманням домашніх тварин та формування свідомого й відповідального ставлення до них. Як повідомляє Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, співвиконавцями програми є КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та громадські організації, на утриманні яких перебувають притулки для тварин, знайдених або виловлених на території столиці. Серед заходів, передбачених програмою:

  • проведення стерилізації, вакцинування проти сказу, надання «швидкої ветеринарної допомоги» безпритульним тваринам,
  • перетримка та підготовчі заходи для прилаштування безпритульних тварин до нових власників чи опікунів,
  • створення облаштованих майданчиків для вигулу і тренувань домашніх улюбленців,
  • проведення інформаційної та просвітницької кампанії з формування гуманного ставлення до тварин,
  • придбання ветеринарного стаціонарного та переносного обладнання й сучасних засобів виловлення та перевезення тварин,
  • надання фінансової підтримки громадським організаціям, на утриманні яких перебувають притулки для тварин, знайдених або виловлених на території Києва.

Приєднуйтесь до наступної розмови, де ми розглянемо ініціативу «народний дрон», що закликає громадян власноруч збирати дрони вдома. Максим Левківський поділиться думками про цю ініціативу та розкриє необхідність безпілотних родів військ в Україні. Також ми обговоримо, чи свідчить ця ініціатива про нестачу інженерів, та чи дійсно вона існує. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.