Порятунок озера Синє у Києві - скільки коштів витратять і що зроблять

Читать на русском

Озеро Синє, яке хочуть врятувати, розташоване на західній околиці житлового масиву Виноградар у Подільському районі столиці

Читать на русском
КП "Плесо"
Загальна вартість робіт, які включають відновлення озера Синє у Києві та благоустрій території довкола, становить 96 мільйонів 350 тисяч гривень

Озеро Синє, яке хочуть врятувати, розташоване на західній околиці житлового масиву Виноградар у Подільському районі столиці

У Києві планують виконати перший етап робіт із порятунку озера Синє. Вони передбачають його розчищення. На це у спецфонді міського бюджету передбачені близько 35 мільйонів гривень. 

Як повідомили у Київській міській раді, комунальне підприємство "Плесо" шукає виконавця робіт із розчищення озера Синє. Враховуючи критичний стан водойми та запит громади на її відновлення, першочергово планується виконати комплекс робіт, спрямованих на покращення екологічного, санітарного та гідрогеологічного стану.  

Згідно з експертизою, загальна вартість робіт, які включають відновлення водойми та благоустрій території довкола, становить 96 мільйонів 350 тисяч гривень. У 2023 році планується перший етап робіт – розчищення озера. Комплекс робіт проведуть шляхом коштів, передбачених у спеціальному фонді в розмірі 35 мільйонів гривень. Рішення щодо продовження благоустрою території розглядатиметься окремо не раніше 2024 року.

Обговорення з громадськістю щодо ситуації з озером Синє

21 жовтня відбулася зустріч громади з генеральним директором КП "Плесо" щодо поточного стану озера Синє та подальших дій із його порятунку. Там зазначалося, що в разі відсутності форс-мажорів, роботи з розчищення водойми розпочнуть у середині листопада. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.