У більш, ніж 4 млн грн оцінюються послуги з забезпечення роботи інформаційно-комунікаційної системи "Реєстр утримувачів багатофункціональної електронної картки" на поточний, 2024 рік
Функціонування Картки киянина коштує бюджету Києва 4,2 млн грн на рік. Саме в таку суму оцінюються послуги з забезпечення роботи інформаційно-комунікаційної системи "Реєстр утримувачів багатофункціональної електронної картки" на поточний, 2024 рік. Це випливає з результатів закупівлі, у якій було перезаключено договір із КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр".
У зв'язку з необхідністю захищати права інтелектуальної власності та згідно з відповідною постановою Кабміну, договір з КП "ГІОЦ" заключили без застосування відкритих торгів. Відтак, результати закупівлі, у якій безальтернативно перемогли столичні комунальники, були опубліковані 27 травня 2024 року. Згідно з ними, комунальне підприємство отримає з міського бюджету 4,2 млн грн на ведення реєстру Картки киянина.
"Оскільки послуга із забезпечення функціонування системи "Реєстр утримувачів багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина" надається вже не перший рік і відповідно до рішення КМР... створено єдину інформаційно-комунікаційну систему, необхідно здійснити закупівлю шляхом укладення договору", - зазначено у службовій записці, на основі якої було здійснено закупівлю.
Записку підписав заступник директора Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА. Зазначимо, що подібна закупівля є рутинною процедурою, яка здійснюється кожного року.
Нагадаємо, днями Інформатор повідомляв, що у Верховній Раді визріває важлива соціальна ініціатива. Ідея полягає в тому, щоб зробити проїзд у міському транспорті Києва безкоштовним для пенсіонерів, що мешкають у Київській області. Група депутатів вже готує законопроєкт. Ймовірно, механізм буде таким самим, як і для столичних пільговиків - шляхом емісії для нової категорії Картки киянина.
Також ми розповідали про те, що співробітники КП "Київський метрополітен" можуть тимчасово заблокувати Картку киянина. Ба навіть більше, такі випадки вже неодноразово траплялися у столичній підземці. Цей документ і платіжний засіб відмикають у разі порушень його використання, наприклад, якщо ним користуються сторонні особи, а не самі пільговики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.