Pet-friendly заклади в Києві: куди можна прийти з котом чи собакою

Читать на русском

Важливо пам’ятати, що безпека тварини залежить не тільки від закладу, але і від її господаря

Читать на русском
Тварини Києва, заклади харчування
У столиці з’являється все більше кафе і закладів, куди можна приходити з тваринами

Важливо пам’ятати, що безпека тварини залежить не тільки від закладу, але і від її господаря

Pet-friendly-культура це не тільки можливість зайти в заклад з твариною. Її головна ідея полягає у повазі до тварин, дотриманні правил безпеки, а також у створенні комфортного середовища для всіх. За останні роки в Києві з'явилось більше кав'ярень і ресторанів, куди можна вільно прийти з котом чи собакою. Отже, куди в столиці можна прийти зі своїми пухнастиками?

Закони України не забороняють приводити тварин у громадські місця, але забороняють їх пускати до експлуатаційних приміщень. Тобто у магазини чи заклади харчування, де готують їжу. Втім, у столиці з’являється все більше кафе і закладів, куди з тваринами можна.

Заклади Києва, куди можна прийти зі своїми пухнастиками:

Пес Дюк
Меню: еспресо — 35 грн, чай — від 60 грн.
Цей заклад відкрили підприємці, які переїхали до Києва зі сходу України. Логотип із песиком намалювала їхня донька і тепер цей пес є символом-логотипом закладу.
Локація: вул. Пирогова, 5 (ст. м. Університет)

Woof-Woof
Меню: напої — від 35 грн до 60 (гречаний чай), холодець з індичкою для собак — 10 гривень.
Нове кафе, де є окреме меню для собачок, а також проходить безліч заходів по грумінгу, догляду та кінології. А ще тут можна відсвяткувати день народження вашого улюбленця.
Локація: вул. Тираспольська, 60 (ст. м. Сирець)

DRUZI Cafe&Bar
Меню: капучино — 65 грн, паста з куркою та томатами — 195 грн.
У цьому закладі є все, щоб цікаво провести час з друзям, а також заклад є pet-friendly.
Локація: Андріївський узвіз, 2Д (ст. м. Контрактова площа або Поштова)

LEO cafe
Меню: макаруни — 45 грн.
Єдине котокафе у Києві, яке надає котикам прихисток, якщо ті не мають домівок. Один із проєктів закладу — "Котик в добрі руки", який допомагає знайти чотирилапим новий дім.
Локація: вул. Литвинського, 64 (поблизу Дарницького ринку)

Zigzag
Популярне кафе на Рейтарській, де для хвостатих друзів завжди дадуть миску з водичкою.
Меню: сніданки від 185 грн, капучино — 65 грн.
Локація: вул. Рейтарська, 13 (ст. м. Золоті ворота)

Правила безпеки, які варто дотримуватися

Важливо пам’ятати, що безпека тварини залежить не тільки від закладу, але і від її господаря. Тож є кілька правил, яких важливо дотримуватися, вирушаючи до кафе з твариною:

  • Якщо ви не хочете залишати собаку вдома — перевірте чи можна відвідувати обране вами місце з твариною. Це може бути вказано на вході в заклад або на його вебсайті.
  • Переконайтеся в наявності спеціальної зони для тварин. Деякі заклади виділяють окремі приміщення, де можна знаходитись із твариною. Такі зони зазвичай містять лежаки, миски з водою та забезпечують достатню відстань між столиками, щоб ви та ваш чотирилапий друг не перешкоджали один одному та іншим відвідувач_кам.
  • Відвідувач_кам закладу необхідно дотримуватися правил безпеки з тваринами. Вони передбачають наявність повідця, адресника на нашийниках та, для деяких порід собак, намордників.
  • Дотримання санітарних норм. Заклад повинен дотримуватися належних санітарних норм. Після перебування тварин в закладі, поверхні та обладнання повинні бути очищені та дезінфіковані для забезпечення належної гігієни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.