Учасники повинні мати поглиблені знання з алгоритмізації та програмування в технологіях Node.JS + TypeScript + C++
Чи слід знижувати швидкісний режим у Києві
Активісти просять залишити швидкість на рівні 50 км/год на основних магістралях
Чи варто залишити швидкість на рівні 50 км/год, чи, як завжди, підвищити її до 80 км/год?
голосів
Поворот не туди
"Війна не прощає помилок, і однією з найбільших є підміна понять. І якщо в головах українських дітей український військовий — ворог, а "втащити" йому - прояв героїзму, то всім нам - величезна жирна "двійка"
Начальник управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев - про скандал зі шкільною постановою, де "герої" б'ють співробітника ТЦК
"Шахрая - до відповідальності"
"В партії розуміють, що скандал із шахраєм, який використовував ім’я політичної сили, б’є по репутації всієї організації. Ми закликаємо правоохоронців та суд притягнути шахрая до максимальної відповідальності, згідно закону"
Заява партії УДАР про свого колишнього члена, очільника Одеського осередку, який намагався вирішити "земельне" питання у Києві
416627 внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Києві
Київрада створює КП, яке опікуватиметься долею людей, що приїхали до столиці у пошуках спокійного життя
Закупівлі влади у Києві
Улюблений телеканал Віталія Кличка накупив начиння та приладдя на понад 13 млн грн
Колапс у метро скасовано
У Києві нарешті відкрили рух оновленою ділянкою тунелю "синьої" лінії метро
Чи відчули ви на собі перекриття руху?
голосів
Цитата тижня
"Іде сніг - мер винуватий. Дощ, забагато води - мер винуватий. Вітер, дерева падають - і це теж відповідальність мера. Сонце, голубе небо, чудова погода - і ніхто не скаже: "Спасибі, мер!" Мер - кризовий менеджер".
Віталій Кличко, міський голова Києва, в інтерв'ю The Times
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
05.04.2025
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Кулінарний рецепт від Інформатора
Манжосов не жартував, коли назвав цю страву святковою
5 квітня народився ексучасник студії "Квартал 95" Денис Манжосов. Він любить їсти гранатовий салат. А отже з такої нагоди приготуємо салат із зернями граната.
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 04.04.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
57.99
56.59
56.99
37.82
60.82
57.66
56.82
36.82
61.99
58.99
57.99
37.98
-
52.76
50.04
34.56
61.99
58.99
57.99
37.99
56.49
54.49
53.49
34.99
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
595.84
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.78
LITECOIN (LTC)
83.05
BITCOIN (BTC)
83253.26
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Офіс конярів на Київщині здають в оренду за 2 тисячі гривень: оголошено аукціон
Фонд держмайна шукає орендаря для державного підприємства «Конярство України», який на 5 років отримує право користуватися нерухомістю площею 2 тис. 430,5 м кв. у Броварах на Київщині.
Комплекс будівель та споруд площею 2 тис. 430,5 м кв. по вулиці Олега Онікієнка, 77 Б у Броварах на Київщині планують передати в оренду за початковою ціною у 2 тис. 430,50 грн без ПДВ. Це майно державного підприємства «Конярство України». Період уточнень по аукціону триватиме до 27 березня.
Аукціон призначений на 28 березня 2024 року. Кожен з учасників має зробити гарантійний внесок у 151 тис. 400 грн. Про це написано в оголошенні на сайті Рrozorro.sale.
«Орендар має право за згодою балансоутримувача (державного підприємства «Конярство України» - ред.) проводити поточний та/або капітальний ремонт майна і виступати замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту. Здійснювати невід’ємні поліпшення майна», - йдеться у проєкті угоди.
Згідно з документом, державне підприємство отримуватиме 30% від орендної плати, а державний бюджет – 70%.
Нагадаємо, що ДП «Конярство України» створили 2010 року після реорганізації конярства урядом Азарова. Колись самостійні державні кінні заводи стали філіями державного підприємства. Вони мають право не тільки розводити коней, але й вирощувати зерно.
У серпні 2020 року СБУ повідомила, що виявила механізм доведення до фіктивного банкрутства «одного із найбільших державних підприємств у сфері тваринництва із розгалуженою мережею регіональних філій». Ймовірно, малося на увазі кінні заводи.
«За даними досудового слідства, протягом 2018-2019 років керівництво держпідприємства підписало кілька десятків завідомо збиткових договорів із підконтрольною їм агрофірмою. Посадовці сприяли укладанню контрактів про надання господарських послуг та закупівлю сільгосппродукції за завищеним цінами», - повідомляли в службі безпеки.
Аудит держпідприємства показав мільйонні збитки.
Як це виглядало на практиці встановив аудит. У філії є земля в постійному користуванні, але здати в оренду її не можна, а обробляти повністю власними силами філія не в змозі. Керівник філії підписує угоду з приватною агрофірмою й та обробляє землю та отримує за це гроші від філії. Потім приватна агрофірма купує у держпідприємства в особі філії врожай, який сама виростила. В цьому колообігу грошей виходило так, що філія ще й лишалася винна грошей партнерам.
Тобто перед комерсантами штучно формувався борг, який можна було б віддати коштом майна держпідприємства. Головним активом ДП «Конярство України» є земля. За різними оцінками, від 40 тисяч до 56 тисяч гектарів.
Про таку схему на пресконференції у Києві у липні 2020 року розповідали керівники філій «Конярства України». Окрім штучних боргів згадали схеми з незаконного отримання прибутку з обробки земель.
«Під час реформування агропромислового комплексу тваринництво загалом, а особливо конярство, зазнало найбільших втрат. Коні роздавалися, продавалися, кіньми виплачували заробітну плату. В Тернопільській області до 1997 року були два кінні заводи та 18 племінних конеферм. На сьогодні не залишилося жодного кінного заводу й жодної племінної ферми. Наразі конярам доводиться їздити селами та жебракувати, оскільки коней банально нічим годувати. Що це, якщо не злочин?», – заявив на той час директор філії «Західний племконецентр» Юрій Волинець.
На початку березня 2024 року вийшло розслідування, що родина колишнього поліцейського з Бердянська Віталія Бровко, який зараз очолює ДП «Конярство України», за останні роки нібито поповнила автопарк елітними «залізними конями».
Інформатор писав, що Житній ринок у Києві шукає нового орендаря на аукціоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.