На київському вокзалі з'явилися нові ліфти для людей з інвалідністю: відео

На київському вокзалі встановили сучасні ліфти

Укрзалізниця встановила нові ліфти на центральному вокзалі столиці
Ліфт на київському вокзалі

На головному київському вокзалі з'явилися нові ліфти. Вони спростять доступ з Південного вокзалу до першого перону. Саме цей перон є ключовим для поїздів популярних маршрутів. 

Така інформація з'явилася на офіційній сторінці Укрзалізниці в соціальній мережі. Зазначається, що нові ліфти спростять поїздки для пасажирів. У компанії розповіли, що щодня столичний вокзал відвідують десятки пасажирів. Серед них, зокрема, багато людей, які їдуть на реабілітацію. Також це можуть бути люди з фізичними порушеннями, літні люди, вагітні жінки, батьки з немовлятами. Важливо, зауважили в Укрзалізниці, щоб всі могли вільно переміщуватися вокзалом.     

Саме тому на головному київському вокзалі встановили нові сучасні ліфти. Пояснюється, що вони до 1-го перону, який є ключовим для найпопулярніших поїздів. Крім того, ці ліфти забезпечать легкий доступ до конкорсу — переходу над коліями між Центральним та Південним вокзалами.       

В Укрзалізниці розповіли, що це лише частина великої реконструкції вокзалу. Планується також модернізувати фудкорт, зону очікування, камери схову та вбиральні. Наступного року планують встановити на київському вокзалі  ще декілька ескалаторів та ліфтів для безбарʼєрного доступу до інших платформ. 

 "Оновлення відбулося в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської "Без барʼєрів". Разом ми прагнемо зробити подорожі доступними для кожного", - розповіли в Укрзалізниці. 

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1028

Програма "Без бар'єрів"

Програма "Без бар'єрів" передбачає покращення якості життя для людей. Йдеться не лише про пандуси біля під'їздів або у транспорті, пояснювала перша леді Олена Зеленська. За її словами, багато громадян стикнулися з евакуацією, зі всіма незручностями вокзалів, транспорту, високих поверхів. 

"Тож мій основний заклик до всіх відповідальних – в усіх рішеннях бачити насамперед людину. Як можна полегшити, зробити її життя якіснішим? Нехай це буде перше й головне питання для кожного держслужбовця. І тоді обов’язково знайдеться правильна відповідь", - зазначила перша леді.   

Відомо, що в планах ще близько 472 проєкти з безбар'єрності. До реалізації залучили 20 міністерств. Це стосується, зокрема, реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ