Монобанк вимагає від киянки 27 585 гривень, але вона відмовляється - що вирішив суд Києва

У Монобанку вказують, що жінка підписала анкету-заяву, їй видали картку, якою вона активно користувалася

Монобанк
Жінка вимагає Монобанк визнати недійним договір про надання банківських послуг

У жінки ще у 2017 році викрали сумку з паспортом та ідентифікаційним кодом. Згодом вона дізналася, що Монобанк вимагає її повернути заборгованість в сумі 27 585 гривень. Клієнтка просить фінустанову визнати договір про надання банківських послуг недійсним.   

Про це вказується у рішенні Оболонського районного суду Києва. Ще у 2017 році у жінки у салоні маршрутного таксі викрали сумку з її особистими речами, паспортом та ідентифікаційним кодом. У 2021 році вона отримала ухвалу про відкриття провадження у справі за позовом АТ "Універсал банк" про стягнення заборгованості в сумі 27 585 гривень за договором про надання банківських послуг від 30.12.2017 року. 

"30.12.2017 року АТ "Універсал банк" та клієнтка уклали договір надання банківських послуг. Позивачка підписала анкету-заяву, відповідно якої погодилася з тим, що вона разом з умовами і правилами надання банківських послуг, тарифами, таблицею обчислення вартості кредиту та паспортом споживчого кредиту складають договір про надання банківських послуг. Після чого їй активували платіжну картку, якою та надалі користувалася, знімала кошти та навіть поповнювала свій поточний рахунок", - заявили у Монобанку. 

Рішення суду 

Суд відмовив жінці у задоволенні позову. Вона для отримання кредиту 30 грудня 2017 року заповнила і підписала анкету-заяву до договору про надання банківських послуг, яка зі сторони Монобанку підписана працівником банку, що здійснила ідентифікацію та верифікацію клієнтки.

"Із наданого відповідачем алгоритму укладення кредитного договору вбачається, що без ознайомлення з умовами і правилами, подальші дії з укладення договору кредиту є неможливим. Позов жінки до акціонерного товариства "Універсал Банк" про визнання недійсним кредитного договору, є безпідставним та таким, що не підлягає задоволенню в повному обсязі" - наголосили у суді. 

Чи часто громадяни, покладаючись на знання закону, самі виступають за свою справу в суді? І як адвокати ставляться до таких самостійних захистів? Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Войченко і Дульський», розповість про те, яким чином адвокати відносяться до самоучок у судових засіданнях та наскільки поширене це явище. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше про особливості самозахисту в суді.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ