Мешканка Київщини втратила з кредитки 36 999 гривень та вимагає від ПриватБанку компенсацію у 500 тисяч гривень - що вирішив суд

Читать на русском

Жінка звернулась до поліції із заявою про злочин

Читать на русском
ПриватБанк
Жінка через суд вимагає стягнути з ПриватБанку 536 999 гривень

Жінка звернулась до поліції із заявою про злочин

Жінка дізналась, що з її кредитної картки зняли кошти. Вона вимагає ПриватБанк повернути 36 999 гривень. Також фінустанова має компенсувати моральну шкоду, яку клієнтка оцінила у 500 тисяч гривень. 

Про це йдеться у рішенні Ірпінського міського суду Київської області. Жінка є клієнткою та користується послугами ПриватБанку. 14 липня 2017 року, перебуваючи у Києві, отримала на свій телефон декілька повідомлень та дізналась, що з кредитки зняли пошти у сумі 12 тисяч гривень. Оскільки, вказаної картки в неї ніколи не було, вона звернулась до найближчого відділення фінустанови.

Менеджер банку повідомив про те, що кредитка випущена на її ім'я та дійсно з неї зняли 12 тисяч гривень. Вона попросила заблокувати всі її рахунки у фінустанові. З'ясувалось, що картку використали в магазині "Фокстрот" і придбали товар з виплатою по частинах на суму 24 999 гривень. Таких коштів у неї на рахунках ніколи не було.

Жінка звернулась до поліції із заявою про злочин. Однак, відомості внесли до ЄРДР лише 22.07.2017 року, що підтверджується витягом.

"Випущена кредитна карта не є кредитним договором, а отже спосіб захисту, обраний позивачкою щодо його визнання нікчемним є неналежним. Крім того, до суду направляли заперечення на позовну заяву, згідно з яким просили в задоволенні позову відмовити по тих підставах, що несанкціоноване отримання коштів з її рахунку третіми особами могло виникнути у зв'язку із розголошенням нею конфіденційної інформації", - зазначили у ПриватБанку

Що вирішив суд? 

Жінці відмовили у задоволенні позову. Вона не отримувала кредитної картки, а отже не була стороною правочину.

"Таким чином, заборгованість за даною кредиткою у неї відсутня, отже, визнання правочину нікчемним в цьому випадку не є реальним способом захисту та не призведе до відновлення порушеного права позивача", - додали у суді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.