Мешканці Київщини тепер можуть знайти найближче укриття у Telegram: ОВА запустила чат-бот

Читать на русском

Інструмент дозволить прокласти маршрут до бомбосховища чи пункту незламності. Також можна буде оцінити укриття безпосередньо у месенджері

Читать на русском
Чат-бот, КОВА, укриття
Влада приймає заявки від бізнесу щодо облаштування пунктів обігріву

Інструмент дозволить прокласти маршрут до бомбосховища чи пункту незламності. Також можна буде оцінити укриття безпосередньо у месенджері

Київська ОВА запустила чат-бот "Київщина безпечна" в Telegram із повною інформацією про укриття та пункти незламності. Інструмент дозволить дізнатися, де можна зарядити гаджети, або знайти укриття. Пошук здійснюється за геолокацією або вручну.

Окрім цього бот дозволить прокласти маршрут до вибраного місця. Мешканці Київщини зможуть залишити відгук з фото про точки безпеки. Про це у четвер, 21 грудня, повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Бот дозволяє вибрати, де сховатися чи підзарядитися, покаже всі найближчі пункти, облаштовані громадами чи ДСНС та відповідальним бізнесом, й укриття і відстань до них. Їх можна шукати за геолокацією або вручну, а також за населеним пунктом", - йдеться у повідомленні.

До кожної точки безпеки прикріплене посилання на карту, на якій можна прокласти маршрут до вибраного місця. Також вказані графік роботи та умови. Додатково можна надіслати відгук з фото. Водночас, за словами Кравченка, відповідальний бізнес зможе надати пропозиції для облаштування у себе пунктів обігріву. Для цього необхідно заповнити відповідну форму.

У Києві та області облаштовують укриття

У школі села Мусійки Іванківської громади на Київщині державне підприємство "Енергоатом" профінансувало будування бомбосховища. Воно знаходиться біля місцевої школи. 100 учнів навчального закладу отримали можливість ховатись у ньому під час ракетної небезпеки. На будівництво було виділено 3,5 млн гривень.

Тим часом на Троєщині провели ремонт та повністю оновили укриття в одній з бібліотек. Приміщення обладнали зручними диванчиками, кріслами й столами, а для дітей та дорослих поклали книги й журнали. Ніщо не вказує, що це укриття, а не бібліотека - хіба що відсутність вікон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.