Кияни пішли в онлайн: у Центрі комунального сервісу 65% запитів вже опрацьовують дистанційно

За 9 років кількість Центрів у столиці виросла до дванадцяти, а їхніми послугами користуються вже 1,5 мільйона мешканців столиці

Робота ЦКС більшою мірою ведеться вже онлайн - понад 65% звернень споживачів опрацьовують саме в мережі

Київський Центр комунального сервісу відзначив 9 років від дня заснування. За цей час його послугами вже користуються півтора мільйона киян, сама кількість Центрів фізично зросла до дванадцяти. А робота більшою мірою ведеться вже онлайн - понад 65% звернень споживачів опрацьовують саме в мережі.

Про особливості роботи Центру комунального сервісу (ЦКС) розповіли у КМДА. Перший Центр запрацював у Києві в жовтні 2015-го на Святошині, відтоді кількість ЦКС зросла вже до 12 - свій є у кожному районі міста.

"ЦКС – унікальне столичне підприємство, що працює за принципом єдиного вікна. Для споживачів – це спосіб вирішити питання за багатьма напрямами житлово-комунальних послуг в одному місці, офлайн або дистанційно. У середньому за місяць близько 50 тисяч користувачів отримують консультації на прийомі в сервісних центрах та онлайн", - зазначили у КМДА.

Нині, кажуть посадовці, у Києві запроваджено 14 дистанційних каналів обслуговування, які дають змогу звернутися до фахівців і вирішити питання у сфері житлово-комунальних послуг, не виходячи з дому. У ЦКС стверджують: вже понад 65% звернень споживачів надходить та опрацьовується саме через онлайн-сервіси, за допомогою яких кияни обмінюються з фахівцями документами (наприклад, про повірку лічильників).

А ще, ЦКС запровадив можливість використання електронного цифрового підпису: тепер кияни використовують його, щоб підписувати договори з виконавцями житлово-комунальних послуг у дистанційному режимі. Крім того, за допомогою "Дії" можна відмовитись від паперових рахунків-повідомлень: у ЦКС кажуть, що за рік послугою вже скористалися понад 200 тисяч споживачів.

Київ Цифровий питає киян про Інтернет, а сам "з'їдає" поїздки через відсутність зв'язку в тролейбусах

Нагадаємо, днями Інформатор розповідав про те, що у Києві Цифровому запустили онлайн-опитування з приводу довготривалості надання послуги Інтернет-провайдерами під час знеструмлень. В режимі "live" можна поскаржитись на ледачих та некомпетентних надавачів послуг, які ще не обладнали своє устаткування джерелами безперебійного живлення, щоб послуга надавалася бодай декілька годин після відключення електроенергії. А результати опитування стануть в пригоді киянам під час вибору провайдера.

Також ми писали про те, що у застосунку "Київ Цифровий" стався збій, через який система "з'їдає" частину поїздок, оплачених користувачами, а також не повертає поїздки, здійснені на тимчасовому підмінному транспорті, що дублює "синю" лінію метро у Голосіївському районі Києва. На проблеми скаржаться кияни, які користуються тимчасовими маршрутами. У Службі підтримки "Цифрового" відповідають: іноді у системі не відображаються дані про повернення поїздок - але всі вони додаються до балансу картки. А система може забрати з картки та сплату за попередні поїздки, це стається через "розсинхрон" рухомого складу з "КЦ" під час руху.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube