В Голосіївському районі Києва відкрився новий ЦНАП: які послуги можна отримати

Читать на русском

Новий центр адмінпослуг відкрився у Голосіївському районі столиці

Читать на русском
ЦНАП
Новий ЦНАП відкрився в Голосіївському районі

Новий центр адмінпослуг відкрився у Голосіївському районі столиці

В Голосіївському районі дотепер працював лише один ЦНАП. Хоча цей район - Голосіївський - найбільший за територією, де проживають понад 250 тисяч мешканців. Новий територіальний підрозділ Управління (Центру) надання адміністративних послуг став 22-м у столиці. Про це 1 травня повідомляє КМДА.

Центр розташувався на проспекті Науки, 43 – це місце віддалене від станції метрополітену, насичене житловою та промисловою забудовою, поряд із густонаселеними мікрорайонами Деміївка, Корчувате та Мишоловка.

«У новому ЦНАПі доступні всі адміністративні послуги незалежно від реєстрації місця проживання: паспортні, соціального характеру, для ветеранів і внутрішньо переміщених осіб, видача водійського посвідчення. Центр є безбар’єрним для осіб з інвалідністю», - йдеться в повідомленні.

Повний перелік послуг, які надаються ЦНАПом можна побачити за посиланням. Приміщення центру площею 180 кв. м відремонтували коштом міського бюджету. Тут облаштовані 9 робочих місць адміністраторів для надання послуг у форматі оpen space за єдиними стандартами обслуговування відвідувачів: електронна черга, попередній запис, без перерви на обід.

Як через ЦНАП отримати допомогу в протезуванні 

На безоплатний протез мають право всі громадяни України, а не лише військові чи постраждалі внаслідок бойових дій. Держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування. Для отримання протеза не потрібно чекати встановлення інвалідності.

Звернутися за отриманням послуги з протезування можна прямо у лікарні, в ЦНАП або через електронний кабінет особи з інвалідністю.

  1. Якщо ви у лікарні, зверніться до соціального працівника, який є у медзакладі. У разі, якщо соціального працівника немає, зверніться до лікаря з проханням запросити працівника із територіального відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, який допоможе вам подати документи.
  2. Зверніться до найближчого ЦНАПу, місцевого органу соціального захисту населення чи до територіального управління Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю.
  3. Подайте документи онлайн через електронний кабінет особи з інвалідністю.

Направлення на забезпечення протезом прийде в електронному кабінеті особи з інвалідністю, навіть якщо ви подавали документи не через цей кабінет, а, наприклад, у ЦНАПі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.