Втратили паспорт, права чи картку киянина - є сервіс, який вам допоможе

Читать на русском

Уявіть собі сервіс, де можна знайти то, що ви втратили годину назад, місце, де можна повернути знайдене вами власнику і отримати за це винагороду

Читать на русском
Картка киянина
Паспорт, права, картку киянина можна знайти через онлайн-сервіс "Бюро знахідок"

Уявіть собі сервіс, де можна знайти то, що ви втратили годину назад, місце, де можна повернути знайдене вами власнику і отримати за це винагороду

Мешканці столиці можуть відшукати загублені речі через онлайн-сервіс "Бюро знахідок", яке розробила громадська організація "LuckFind". Повідомлення про втрачений паспорт, водійські права, картку киянина приймаються цілодобово. Для цього потрібно розмістити оголошення. 

Для того, щоб опублікувати оголошення, необхідно зареєструватися і пройти декілька кроків: на першому кроці ви вибираєте категорію пропажі й вводите основну інформацію оголошення; на другому кроці необхідно ввести суму винагороди за повернення втраченого, якщо ви вважаєте це за потрібне, і свої контактні дані; на завершальному, третьому етапі, ви завантажуєте необов'язкову, але важливу для успішного пошуку, інформацію: ключові слова про знахідку або зникнення, місто і місце втрати речі, фотографії, важливі деталі. Після перевірки оголошення адміністратор сайту його опублікує. Розміщення є безкоштовним.

"Не поспішайте клеїти оголошення на стовпах і витрачати свій час. Просто зайдіть в інтернет і подайте оголошення про пропажу на сайті бюро знахідок. Це швидко і дієво. Про те, що трапилося з вами дізнається велика кількість людей. Мало того, скористайтеся пошуком по сайту: цілком може бути, що хтось вже знайшов вашу річ і заявив про її знайдення. Якщо вам особливо дорого те, що ви втратили, оголосіть про винагороду за повернення своєї речі, часто це працює. Не всі люди безкорисливі, на жаль. Деякі готові повернути чуже лише за певну суму. Отримуючи відгуки на своє оголошення, не забувайте про шахраїв. Чи не повідомляйте відразу всі деталі зниклої речі, змусьте максимально повно описати предмет. Ні в якому разі не переказуєте гроші на карткові рахунки людей, які обіцяють повернути вашу річ після сплати винагороди. У разі виникнення будь-яких питань, використовуючи форму «Зворотний зв’язок» в нижній частині сайту", - вказується на сайті. 

Покрокова інструкція:

  • Додайте оголошення про втрату (посилання),
  • Виберіть зі списку втрачену річ (паспорт, технічний паспорт, водійські права, домашня тварина, гаманець, ключі, номерний знак, картка киянина) та опишіть предмет в поле «Додаткова інформація».
  • Вкажіть дату втрати, суму винагороди (будь-яка), номер телефону, електрону пошту та ключові слова. 
Власнику необхідно описати втрачену річ та вказати особисті дані
Власнику необхідно описати втрачену річ та вказати особисті дані

На сервісі "Бюро знахідок" працює пошук. Клацніть по мапі на головній сторінці, знайдіть район втрати речі: можливо хтось уже зазначив місце її знаходження саме там. 

Зв'яжіться з авторами оголошень

Отже, ви знайшли те, що шукали, в одному з оголошень. Перейдіть на сторінку оголошення та відправте повідомлення його автору. Модератори уважно відстежують будь-які прояви шахрайства, але все-таки не відправляйте свої контактні дані автору оголошення, поки не переконайтеся, що листуєтесь з людиною, яка дійсно володіє загубленою вами річчю, або він - власник речі, яку ви знайшли. Поставте йому навідні запитання про свою знахідку або опишіть то, що ви втратили.Только після цього обмінюйтесь контактами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.