Киянин біля станції метро «Голосіївська» обматюкав поліцейських - що вирішив суд

Читать на русском

Чоловік свою вину не визнав, оскільки не висловлювався нецензурною лайкою в бік оперативників

Читать на русском
Метро Києва
Чоловік поблизу станції метрополітену «Голосіївська» виражався нецензурною лайкою в сторону працівників поліції

Чоловік свою вину не визнав, оскільки не висловлювався нецензурною лайкою в бік оперативників

Чоловік лаявся у бік працівників поліції біля станції метро «Голосіївська». Він вчинив адміністративне правопорушення, на нього склали протокол та вирішили притягнути до відповідальності. Однак громадянин вважає, що його безпідставно зупинили, на що довелося зробити зауваження, після чого оперативники почали агресивно себе поводити. Про це йдеться у постанові Голосіївського районного суду Києва, опублікованій 12 квітня 2024 року. 

16 жовтня 2023 року о 22:15 чоловік поблизу станції метрополітену «Голосіївська» виражався нецензурною лайкою в сторону працівників поліції. Він вчинив адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Чоловік свою вину не визнав. Він зазначив, що його безпідставно зупинили працівники поліції, на що йому довелося зробити зауваження, після чого вони почали агресивно себе поводити, однак громадянин своєю чергою нецензурною лайкою не висловлювався. 

Яке покарання обрав суд? 

Суддя Олена Первушина закрила провадження у справі про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У його діях відсутній склад правопорушення.

"До протоколу про адміністративне правопорушення не долучено жодного доказу, який би свідчив про те, що чоловік висловлювався нецензурною лайкою в сторону поліцейських. Крім того, не відібрано письмові пояснення у можливих свідків вказаної події. Відеозаписи, які долучені, також не містять фіксації складу адміністративного правопорушення, поставленого за провину громадянина", - наголосила суддя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.