Чи видають повістки в ЦНАПах та як довго триває оновлення даних, розповіли в ЦНАПі Києва

Читать на русском

Повістки видає тільки центр комплектування, та відправляти на медкомісію теж можуть виключно тільки там.

Читать на русском
Чи видають повістки в ЦНАПах та як довго триває оновлення даних, розповіли в ЦНАПі Києва
Оформити відстрочку у ЦНАПі не вийде

Повістки видає тільки центр комплектування, та відправляти на медкомісію теж можуть виключно тільки там.

Станом на 27 травня 2024 року 6 тис. 804 людини оновили свої облікові дані в Києві через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), а в мобільному додатку Резерв+ – понад 1 мільйона людей. Актуалізувавши дані одним із трьох рівнозначних способів: в додатку Резерв+, в центрі комплектування або ЦНАПі військовозобов’язаний отримує унікальний номер, за яким його ідентифікують у системі. Проте оформити відстрочку можливо тільки у воєнкоматах. Про це директор департаменту надання адміністративних послуг Київради Наталія Шамрай розповіла сайту РБК-Україна 29 травня 2024 року. 

З 18 травня 2024 року центри надання адміністративних послуг по всій Україні розпочали приймати військовозобовʼязаних, які мають оновити свої дані. Це вимога закону про мобілізацію. 

«Першому чоловіку, який прийшов оновити дані о 9 ранку, о 9.20 вже видали витяг. Він сам не очікував, думав треба буде приходити окремо. Але йому прийшло повідомлення, і він повернувся забрати документи», - розповіла Наталія Шамрай.

Загалом прийом у центрі триває 7-10 хвилин. Після цього доведеться почекати, поки дані оновляться.

«В залежності від технічної спроможності системи, чекати доведеться від 10 хвилин до кількох годин, - пояснила директорка департаменту. - Якщо витяг не сформувався відразу, ми видаємо людині опис прийнятих документів. Це є підтвердженням того, що людина прийшла до ЦНАПу, зробила заявку на оновлення даних і чекає на результат. А коли все готово, в смс-повідомленні приходить сповіщення, і роздрукований адміністратором з проставленим печаткою та підписом витяг можна забирати».

Киян попереджають, що трапляються відмови в оновленні даних. В таких випадках треба йти до центрів комплектування.

«Коли людина оновила дані, то побачила відображення відомостей про неї, і ця інформація може бути не повною. Наприклад, є бронювання, але дані про це відсутні, то відділ кадрів, який його бронював, при наступній звірці по документах в ТЦК звертає увагу на це. І така інформація вноситься, а через день-два вона відобразиться в системі», - пояснила директор департаменту надання адміністративних послуг Київради Наталія Шамрай.

За її словами станом на 27 травня цього року 6 тисяч 804 людини оновили свої облікові дані в Києві саме через ЦНАП. За інформацією РБК-України, в мобільному додатку Резерв+ це зробили понад 1 мільйона людей.

«Оновивши дані одним із трьох способів (в додатку Резерв+, в ТЦК або ЦНАПі), військовозобовʼязаний виконав вимогу закону і не отримає штраф за те, що цього не зробив, - нагадали в Київраді. - Як в додатку, так і у витягу з ЦНАПу, є унікальний номер. Такий самий є і у військовому квитку. За ним ідентифікують військовозобов'язаного».

Де знайти ЦНАП у Києві

У Києві Центри надання адміністративних послуг працюють із понеділка по суботу з 09:00 до 18:00. Поставити питання можна за номерами 202-60-38 і 202-60-39. Крім того, можна звернутися, написавши на електронну пошту: cnap_info@kyivcity.gov.ua. 

Де їх можна знайти:

 • Центр надання адміністративних послуг міста Києва – вул. Дніпровська набережна, 19-б (від метро "Осокорки" або "Лівобережна" маршруткою № 535, або автобусами №87, №109);
 • ЦНАП Голосіївської РДА – просп. Голосіївський, 42 (станція метро "Деміївська", будівля Голосіївської РДА);
 • ЦНАП Дарницької РДА – вул. С. Олійника, 21 (від станції метро "Позняки" на маршрутці №511);
 • ЦНАП Деснянської РДА - проспект Червоної Калини, 29;
 • ЦНАП Дніпровської РДА - бульвар Івана Котляревського 1/1;
 • ЦНАП Оболонської РДА - вул. Левка Лук’яненка, 16;
 • ЦНАПи Печерської РДА - вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15;
 • ЦНАП Подільської РДА - вул. Костянтинівська, 9/6;
 • ЦНАП Святошинської РДА - проспект Берестейський, 97;
 • ЦНАПи Солом'янської РДА - проспект Повітряних Сил, 41. Філія — бульвар Чоколівський, 40;
 • ЦНАПи Шевченківської РДА - Центральний відділ надання адміністративних послуг — бульвар Тараса Шевченка, 26/4. Філія — вул. Богдана Хмельницького, 24. Станції метро: "Театральна" та "Золоті ворота", будівля Шевченківської РДА.

Інформатор писав, що у Голосіївському районі Києва відкрився новий ЦНАП.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.