На основі відповідей киян Департамент територіального контролю має розробити рекомендації, як зробити використання обладнання зручним для всіх
Нове опитування щодо роботи генераторів на вулицях Києва з’явилось у мобільному додатку Київ Цифровий 7 жовтня. Киян запрошують взяти участь у ньому, аби упорядкувати роботу електричної генерації, що шумить та забруднює повітря, але водночас є єдиним варіантом існування для бізнесів. Аби взяти участь в опитуванні, треба зайти до розділа «Електронна демократія» у застосунку Київ Цифровий.
Киянам пропонується відповісти на п’ять запитань, аби стало зрозумілим ставлення містян до роботи генераторів на вулицях. Зокрема, цікавить наступне:
Опитування проходитиме до 20 жовтня, його результати надійдуть до Департаменту територіального контролю. І вже там, враховуючи думки киян, мають розробити рекомендації, як зробити співіснування людей та обладнання максимально зручним.
Ми провели власне опитування серед читачів у вересні , і ось які результати отримали. 51% визнають, що складні часи вимагають складних і не завжди зручних рішень, тому до вуличного “акомпанементу” генераторів вони ладні пристосуватися. 29% опитуваних терпіти цього не бажають, адже гучні звуки дратують, заважають відпочинку тощо. Втім, є щасливчики з міцною нервовою системою, що зізнаються - так, гучно, але "вже звикли і нічого не чуємо". Таких серед опитаних виявилося 11%. І взагалі-то їх можна віднести до тих, хто з розумінням ставиться до набридливого звуку пристроїв. А рівну кількість голосів - по 4% продемонстрували власники генераторів, які самі вимушені так працювати, та люди, що вище за побутову метушню і взагалі не чують генераторів.
Також ми розповідали, що під час знеструмлень у Києві Цифровому з'явилася можливість перегляду графіків відключення світла. Для цього необхідно виконати декілька простих кроків. Обрати розділ "Більше сервісів" у застосунку, знайти пункт "ДТЕК Світло". Додати туди адресу - і отримувати графіки стабвідключень, ще й сповіщення про те, що скоро світла не буде (погодьтесь, це корисно, коли збираєшся скористуватися ліфтом).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.