Групові зустрічі та індивідуальні консультації проходять у супроводі психологів, що працюють за ізраїльськими методиками
Мобільний додаток “Київ Цифровий” поповнився новою функцією - онлайн-групи підтримки для жінок військових. Ця послуга спрямована на покращення емоційного стану учасниць, обмін досвідом, налагодження взаємопідтримки між жінками. Спілкування відбувається в онлайн-форматі в Zoom, і зустрічі можуть бути як груповими, так і індивідуальними, тобто лише з психологом.
Фахівці, які надають професійну допомогу, працюють за ізраїльськими методиками та мають великий досвід проведення підтримуючих груп, повідомляють у Києві Цифровому. А головна мета таких зустрічей - познайомити жінок між собою для взаємопідтримки та надати інструменти для покращення самопочуття при різних емоційних станах. Як зазначають організатори, тут можна бути собою, проявляти різні емоції і не боятись осуду, адже всі жінки мають схожий досвід. Можна говорити, а можна мовчати, можна бути далі, а можна піти, коли отримали вже достатньо.
Зустрічі проходять онлайн на платформі Zoom раз на тиждень і тривають дві години. Брати участь в них можуть кохані, наречені, дружини військовослужбовців. Звісно, вони є безоплатними, а для того, щоб взяти участь, потрібно заповнити коротку анкету та зареєструватися.
Інформатор розповідав про новий інструмент у додатку, який надає можливість знайти психологічну підтримку, виходячи з власних потреб. За допомогою карти можна дізнатися не тільки про найближчі установи, а й фахівців та їхню спеціалізацію. Мапа ментального здоров’я має зручні фільтри, на ній доступні графік роботи установ, напрями допомоги, категорії, для яких призначені послуги (військові, школярі тощо), способи звернення та контакти. Наразі сервіс містить інформацію про понад 300 надавачів послуг – психологів, центрів підтримки, соціальних служб тощо. І, як обіцяють розробники, буде доповнюватися, аби кияни мали більший вибір для звернень.
Також ми розповідали, що у серпні застосунок пройшов оновлення, там з'явилися нові опції: відтепер за його допомогою можна допомогти армії, переглянути локації, де можна долучитися до волонтерства та здати кров, а також прослухати аудіоекскурсії та ознайомитися із розкладом семінарів і воркшопів від громадських організацій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.