Інклюзія передусім: у Київраді розповідають про зручні пішохідні підходи до ЦНАПу на Святошині

У Києві облаштували інклюзивні підходи до Центру соціальних служб Святошинського району: пішохідний маршрут вестиме від найближчої зупинки громадського транспорту до ЦНАП району та інших служб

Інклюзивність інфраструктура Київ Святошинський район
Центру соцслужб Святошинського району часто відвідують люди з інвалідністю, матері з дітьми та люди похилого віку

У Києві було облаштовано інклюзивні підходи до Центру соціальних служб Святошинського району. Пішохідний маршрут вестиме від найближчої зупинки громадського транспорту до ЦНАПу району та інших служб. Задум належить міському голові, кажуть депутати Київради.

Про облаштування інклюзивного пішохідного маршруту до Центру соціальних служб Святошинського району повідомила Київська міськрада на своєму сайті. Там цитують депутатку Київради Олесю Зубрицьку, яка спільно з представниками РДА та соцслужбами стежила за реалізацією проєкту: вона каже, що безбар'єрними мають бути не лише самі об'єкти інфраструктури, а й шляхи підходу/руху до них.

"Облаштування цього маршруту забезпечить зручний доступ від найближчої зупинки громадського транспорту до Центру соціальних служб Святошинського району. Враховуючи те, що у будівлі Центру соціальних служб розташоване Управління соціальної та ветеранської політики району, підрозділ Центру надання адміністративних послуг, районне управління пенсійного фонду та районний центр зайнятості, куди щоденно приходять дуже багато людей, у тому числі люди з інвалідністю, люди похилого віку, матері з маленькими дітьми та інші маломобільні групи населення", - каже Олеся Зубрицька.

Інклюзивний пішохідний перехід замість "драбини" та зручне таксі для ветеранів з важкими травмами

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що на перетині проспекту Валерія Лобановського і вулиці Володимира Брожка у Голосіївському районі Києва облаштували новий регульований наземний пішохідний перехід. Він де-факто дублює надземний, і створений через багаторічні прохання місцевої громади. Користування надземним переходом створює проблеми для людей з обмеженими можливостями для руху та просто літніх пішоходів.

Також на початку року ми писали, що у Києві для ветеранів війни з важкими травмами запустили безплатне інклюзивне таксі. Автомобілі обладнано спецпідйомником або пандусом, у просторому салоні достатньо місця для подорожі, є також спецкрісла та системи фіксації для комфорту пасажирів. Транспорт вже курсує Києвом і доступний для замовлення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube