У Києві з 18 травня ЦНАПи прийматимуть військовозобов'язаних для оновлення даних

Читать на русском

Військовозобов'язані для уточнення військово-облікових даних у ЦНАП повинні мати при собі документи

Читать на русском
ЦНАП
У Києві ЦНАПи з 18 травня оновлюватимуть дані військозобов'язаних

Військовозобов'язані для уточнення військово-облікових даних у ЦНАП повинні мати при собі документи

У Києві військовозобов'язані зможуть оновити облікові дані через центри надання адміністративних послуг. У столиці до системи обліку підключено 300 адміністраторів ЦНАПів. Відповідну заяву в ефірі "Київ 24" зробила директорка департаменту ЦНАП у Києві Наталія Шамрай.

Всі охочі можуть оновити свої дані у ЦНАПах Києва з 09:00 до 18:00. Для цього потрібно мати при собі певні документи. 

"Завтра з 09:00 до 18:00 всі ЦНАПи Києва готові приймати військовозобов'язаних для того, щоб вони могли оновити свої дані", - сказала Шамрай.

Центри надання адмінпослуг підключені до відповідної системи. Військовозобов'язані для уточнення військово-облікових даних повинні мати при собі документи, які посвідчують особу, військовий квиток або приписне посвідчення.

"Якщо система певним чином не буде пропускати за якихось причин, тоді будемо з'ясовувати і вирішувати питання, куди звернутися. Ми всі підключені, у Києві підключено майже 300 адміністраторів ЦНАПів", - додала Шамрай.

 Оновлення даних військовозобов'язаних в Україні

З 18 травня в Україні набирає чинності новий закон про мобілізацію. Серед іншого він передбачає, що всі військовозобов'язані повинні оновити свої облікові дані протягом 60 дні. Уточнити військово-облікові дані можна у ТЦК, центрах надання адміністративних послуг та електронному кабінеті призовника. Крім того, для окремих категорій українців призовного віку під час перетину кордону буде обов’язковим наявність військово-облікових документів. Як розповіли Суспільному в Держприкордонслужбі України, для перетину кордону, крім паспорта, громадяни повинні мати також документи, які підтверджують звільнення від мобілізації чи виключення з військового обліку за станом здоров’я. 

"Відповідно до норм законодавства у період дії воєнного стану або проведення мобілізації (крім цільової) громадяни України віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ разом з документом, що посвідчує особу, та пред’являти їх на вимогу прикордонника у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та на пунктах пропуску через державний кордон України", — пояснив Демченко.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.