Через закриття метро оренда в Голосіївському районі Києва буде дешевшати: наскільки і як надовго - прогноз фахівців

Читать на русском

Аварія в метрополітені спричинить реакцію ринку нерухомості на південному заході столиці

Читать на русском
Оренда квартир у Києві
Орендний ринок в районі піде вниз, проте несуттєво і на короткостроковий термін

Аварія в метрополітені спричинить реакцію ринку нерухомості на південному заході столиці

Ситуація з закриттям шести станцій метро у Києві вплине на ринок нерухомості. Передусім, попит впаде на оренду квартир у Голосіївському районі міста. Проте зниження цін не буде ані суттєвим, ані довгостроковим.

Річ у тому, що Голосіївський район є одним з найбільш густонаселених у столиці. Зупинка лінії метрополітену, що веде до району, призведе до збільшення заторів на південному заході міста. Про це йдеться в аналітичному звіті порталу нерухомості ЛУН.

"У короткостроковій перспективі ті, хто наразі шукають квартиру в оренду, менше братимуть до уваги цей район. Падіння попиту може призвести до зниження цін на оренду, проте навряд чи суттєво і надовго", - вважає Chief brand and Business officer ЛУН Денис Суділковський.

Втім, експерт переконує, що вплив на попит і ціни оренди буде короткостроковим. На довгу дистанцію півроку ремонтних робіт вплинуть несуттєво, а після відновлення роботи підземки на ціни чекає відновлення.

Що відбулося у метрополітені Києва

Як писав Інформатор, від полудня 8 грудня рух поїздів між станціями метро "Либідська" та "Деміївська" повністю зупинився. Йдеться про терміновий ремонт на перегінному тунелі між станціями. Рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА. Самі ж станції гілки, "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром" та "Теремки", продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

Також ми розповідали про автобусний та тролейбусний маршрути, що запустила міська влада для підвозу киян, що мешкають в Голосіївському районі, до ст.м. "Либідська", і давали точні схеми маршрутів цього комунального транспорту.

Врешті, є й більш погрозливі прогнози. Так, фахівці ГО "Пасажири Києва" називають ще 7 ділянок перегонів між станціями, де є проблеми того чи іншого плану. Мова про просідання тунелів чи низьку якість будівництва тих перегонів, що з'явилися в 90-ті роки. Загалом йдеться про проблеми на 15 станціях київського метрополітену.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.