Через колапс у метро Києва задіяли додаткові поїзди з електродепо

Відновлюючі роботу після повітряної тривоги, Київський метрополітен випустив на лінії резервний рухомий склад

київське метро транспортний колапс
Киянам доводилися стояти у чергах, аби лише потрапити до станцій

У понеділок, 11 листопада, в київському метро стався черговий транспортний колапс відразу після відбою повітряної тривоги. За тиждень, що минув після останнього “авралу” у підземці, кияни встигли зареєструвати дві петиції з вимогами оптимізувати роботу метрополітену, але ситуація повторюється знову. Зранку 11 листопада були забиті не тільки станції, а й підземні переходи - відстояти чергу спершу потрібно було для того, аби наблизится до платформ.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, зазнаючи, що інтервали між потягами “розтягувалися” на 10-15 хвилин. А час від входу до станції з вулиці та посадкою у вагон займав від 30 до 45 хвилин. Згодом “прокинувся” метрополітен і почав збільшувати кількість рухомого складу. До речі, цього разу тут вже трохи підготувалися та завчасно розмістили у тунелях частину потягів, аби вони швидше стали до роботи.

“На синю лінію додали ще 7 рухомих складів на кінцеві станції. На "червоній" та "зеленій" лініях триває інтенсивна видача поїздів з електродепо. Крім того, буде здійснена транзитна видача поїздів з електродепо до найбільш завантажених пасажирами станцій, щоб забезпечити їх перевезення”, - повідомили у КП “Київський метрополітен”.

Кияни вимагають встановити валідатори в маршрутках

Як розповідав Інформатор, днями на сайті Київради зареєстрована петиція із закликом запровадити у столичних маршрутках електронний спосіб оплати.  Це не перша спроба, петицію з цього приводу міська влада вже відхиляла раніше, проте кияни не залишають цю ідею. Готівка в маршрутках створює ряд незручностей і проблем, як для пасажирів, так і для міста. І, перш за все, це прозорість та контроль за величезними фінансовими потоками, які роками знаходяться “в тіні”. Адже неможливо підрахувати ані пасажиропотік, ані обсяг заробітків приватних перевізників.

Також ми писали, що петиція про вшанування пам’яті полеглих захисників у Києві, яка швидко набрала необхідну для розгляду кількість голосів, отримала від міської влади досить ухильну відповідь. Кияни пропонували щоранку, за хвилину до загальноукраїнської Хвилини мовчання, вмикати голосове пояснення на гучномовці - про те, що треба робити під час Хвилини мовчання. В офіційній відповіді на петицію за підписом Віталія Кличка йдеться про те, що в столиці проводиться і так достатня “низка заходів” щодо вшанування загиблих військових. Щодо зупинки транспорту - завуальована відповідь “ні”.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube