Беар Гріллз для підлітків: у Києві школярів навчать виживати в надзвичайних умовах і покажуть, як стріляти з ганатомету

Читать на русском

КМДА замовила послуги з тренінгу для учнів старших класів з поводження із вогнепальною зброєю, тактичної медицини і екстремального виживання

Читать на русском
Майстер-класи з медицини та поводження зі зброєю для шкіл Києва
Заняття з тактичної медицини та поводження зі зброєю проводять в різних школах України вже кілька років

КМДА замовила послуги з тренінгу для учнів старших класів з поводження із вогнепальною зброєю, тактичної медицини і екстремального виживання

У Києві проводитимуть заняття для школярів з навчання поводження із вогнепальною зброєю та боєприпасами. Учням покажуть, як виглядає і функціонує гранатомет, штурмова гвинтівка, автомат Калашнікова, граната Ф-1. Також учнів старших класів навчатимуть домедичній допомозі й тактичній медицині.

Про державну закупівлю послуг з проведення майстер-класу для учнів старших класів шкіл Києва повідомляється на порталі ProZorro. За його даними, 20 лютого, у середу, було опубліковано результати закупівлі, згідно з якими у тендері переміг єдиний учасник, ФОП Євгеній Ткачук. Він надасть послуги із проведення майстер-класу двома інструкторами (168 та 112 годин відповідно) з базової тактичної медицини і домедичної допомоги, а також тактико-спеціальної підготовки.

Також у тендері передбачена закупівля макетів зброї для демонстраційних цілей. Так, йдеться про макет РПГ-7В, два комплекти штурмових гвинтівок Specna Arms SA-CO1 CORE M4, кілька макетів АК-47, два макети гранат Ф-1, кілька бронежилетів, захисних шоломів, масккостюм "кікімора" та тактичний маскхалат "зелень/осінь/сніг". Усі поставки мають бути завершені до 31 грудня 2024 року.

Замовником майстер-класу є Департамент молоді та спорту КМДА, а вартість робіт складе 291,2 тис грн. Своєю чергою, Київський міський портал повідомляє про "Шкільний фронт", як про надання учням старших класів "базових навичок" як з домедичної підготовки і тактичної медицини, так і з поводження зі зброєю, мінно-вибуховими пристроями, а також надання знань з основ виживання у надзвичайних ситуаціях.

Освітні центри для "дистанційників" та учнівські квитки у "Києві Цифровому"

Нагадаємо, Інформатор розповідав, де у Києві та області є освітні центри для дітей, які навчаються дистанційно. Інтерактивну карту таких центрів презентували в Мінцифри. Зазначається, що наразі діє вже 154 центри в 17 областях України. Йдеться про приміщення, в яких зможуть навчатися та спілкуватися з однолітками діти від 6 до 18 років.

Також ми писали про петицію, у якій батьки просять міську владу Києва оформити учнівські квитки у цифровому форматі. Автор звернув увагу на те, що квитки поки що існують лише у вигляді пластикових карток, і попросив додати документи у застосунок "Київ Цифровий" або Дію.

Запрошуємо вас на захоплюючу розмову з Максимом Бахматовим, колишнім радником мера Києва та головою Офісу трансформації. Сьогодні ми розкриємо тему інфраструктури Києва, зосереджуючись на станції метро "Деміївська". Питання, які виникають, є більш ніж актуальними: чому протягом 10 років влада не провела жодного аудиту цього перегону? Чому дозволили ситуації дійти до катастрофічного стану, і тепер стоїть питання, де шукати кошти на ремонт і коли цей процес завершиться? Всі ці теми та багато іншого ми обговоримо під час нашої бесіди. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися більше!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.