У Києві запровадили додаткові канікули для першокласників, але діти все одно будуть ходити до школи

Читать на русском

У закладі освіти вчителі перших класів працюватимуть зі своїми учнями в режимі групи подовженого дня без додаткових навантажень

Читать на русском
Канікули
З19 до 25 лютого першокласників київських шкіл відправляють на додаткові канікули, але діти матимуть змогу ходити до школи

У закладі освіти вчителі перших класів працюватимуть зі своїми учнями в режимі групи подовженого дня без додаткових навантажень

У Києві додаткові канікули з 19 до 25 лютого для першокласників є рекомендацією. Її розробили для адаптації дітей та зважаючи на навчальні навантаження й сезонну захворюваність. Водночас батьки матимуть змогу приводити малечу до школи. Про це 15 листопада повідомили в Департаменті освіти і науки КМДА. 

Вчителі перших класів працюватимуть зі своїми учнями в режимі групи подовженого дня без додаткових навантажень.

"Перший рік навчання для дітей є періодом адаптації до школи, нового колективу та ритму життя, що відрізняється від дитячого садка або виховання в сім’ї. Успішність адаптаційного періоду – важлива та може вплинути на перебіг усього шкільного життя дитини. Тому додаткові тижневі канікули необхідні, щоб малеча перевела подих та з новими силами продовжила навчання. Батьки, які під час канікул не можуть бути разом із дітьми, матимуть змогу приводити малечу до школи. У закладі освіти вчителі перших класів працюватимуть зі своїми учнями в режимі групи подовженого дня без додаткових навантажень", - розповіли в Департаменті освіти і науки КМДА. 

Перейменування закладів освіти та культури у Києві

Київська міська рада позбавила російських найменувань 14 закладів освіти та 12 закладів культури. Такі рішення прийняли 9 листопада 2023 року на пленарному засіданні Київради більшістю депутатів. Таким чином змінено назви бібліотек:

  • імені В. Котика стане «На Межигірській»;
  • імені Ф. Достоєвського носитиме ім’я Г. Сковороди;
  • імені М. Лермонтова стане ім. І. Шамо;
  • імені О. Новікова-Прибоя носитиме ім’я М. Слабошпицького;
  • імені М. Некрасова стане Голосіївською;
    «Чапаєвка» втратить цю приставку;
  • імені С. Айні стане ім. А. Дімарова;
  • імені О. Грибоєдова стане «Бібліотекою на Вишгородській»;
  • імені Чуковського носитиме ім’я Г. Чубач;
  • «Дружби народів» стане Етнобібліотекою;
  • Міська спеціалізована молодіжна бібліотека втратить приставку «Молода гвардія».

Київська дитяча музшкола № 14 імені Д. Кабалевського матиме ім’я Ю. Щуровського, № 2 імені Д. Карбишева стане ліцеєм № 2 імені Героя України В. Єрка, імена М. Кирпоноса, З. Слюсаренка, В. Молчанова, О. Пушкіна, Ю. Гагаріна, І. Кудрі, А. Макаренка, О. Бойченка, К. Гапоненка, М. Громова, І. Хитриченка, В. Кудряшова, С. Ковпака зникнуть із назв київських шкіл.

Чи є майбутнє у проєкті тунелю між Оболонню та Троєщиною? Експерт Дмитро Беспалов розкриває правду про фінансові обмеження та реальність масштабних інфраструктурних ідей. Дивіться, що каже він про шанси реалізації цього амбітного проєкту у нашому відео.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.