У школах Київської області постійно чергуватимуть поліцейські: для чого

Читать на русском

Школярі перебуватимуть під наглядом працівників поліції

Читать на русском
Школи Київщини
У закладах освіти Київської області постійно перебуватимуть поліцейські під час навчання дітей

Школярі перебуватимуть під наглядом працівників поліції

У закладах освіти Київської області постійно перебуватимуть працівники поліції. Вони пройшли ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження, спеціалізоване навчання і практику. Це допоможе створити безпечне освітнє середовище

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Київської ОДА. Спільні заходи, необхідні для створення безпечних умов під час перебування в навчальних закладах здобувачів освіти, визначили на нараді, яка відбулась у Київській обласній державній адміністрації. В онлайн-заході взяли участь заступники голів райдержадміністрацій із гуманітарних питань, заступники голів міських, селищних, сільських рад і керівники місцевих органів управління освітою. Також запросили працівників Національної поліції в Київській області, Управління поліції охорони в Київській області та ДСНС України у Київській області.

"Суть проєкту полягає в тому, що про безпеку дітей у закладах освіти будуть дбати на постійній основі працівники поліції, які пройшли ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження, спеціалізоване навчання і практику. Учасники наради наголосили на необхідності організації належного пропускного режиму до закладів освіти, встановленні відеоспостереження, охоронної сигналізації й огорож", - йдеться у повідомленні. 

Окремо розглянули питання щодо попередження негативних явищ в учнівському середовищі та проведення превентивної роботи для запобігання вчиненню суїцидів і нанесення самоушкоджень дітьми. Йдеться також про випадки булінгу, які часто стають причиною суїцидальної поведінки.

Київрада затвердила комплексну програму "Освіта Києва. 2024-2025 роки"

Київська міська рада затвердила комплексну міську цільову програму "Освіта Києва. 2024-2025 роки". Таке рішення прийняли 7 грудня на пленарному засіданні. Як зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, метою програми є трансформація освітнього простору столиці в інноваційне, безпечне, інклюзивне та гендерночутливе освітнє середовище.

За його словами, одним з основних пріоритетів залишається створення інклюзивного середовища, забезпечення рівних можливостей та цілковитої доступності до освітнього процесу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Він додав, що програма також спрямована і на підтримку тих, хто навчає, та підвищення престижності професії вчителя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.