Інформатор Київ

ВІЙНА

Наслідки ворожої атаки на Київ 14 січня: фото с місця влучання

У суботу, 14 січня, ворог здійснив чергову атаку на столицю. Є влучання за кількома адресами у Голосіївському та Дніпровському районах, де були задіяні рятувальники.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДСНС Києва.

  • У Голосіївському районі за однією адресою, внаслідок падіння уламку ракети на територію одного із підприємств виникла пожежа в складській металевій будівлі на площі 20 кв. м та пошкоджено віконні блоки в поруч розташованому 2-поверховому корпусі. Від Головного управління залучалося 15 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.
  • У Дніпровському районі, за однією адресою, внаслідок попадання уламку ракети на відкритій території біля будівлі одного із підприємств району пошкоджено стіну на орієнтовній площі 25 кв. м, вибиті вікна та пошкоджені комунікації. Пожежі на місці не було. Підрозділи Головного управління роботи не проводили, виведені з території на безпечну відстань. Від Головного управління залучалося 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Інформації щодо жертв та постраждалих внаслідок даних подій немає.

Загалом, на місцях подій було виїжджало 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки, а також 24 чоловіка особового складу.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору