Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У центрі Києва харків’яни відкрили новий заклад “Маніфест”: де, як виглядає та ціни

У Києві не дивлячись ні на що продовжують відкриватися нові заклади зі своєю особистою історією. І це вже не перший приклад, коли харків’яни перевозили чи відкривали новий бізнес у столиці, в тому числі і гастро.

Так у самому серці столиці – біля вулиці Хрещатик, неподалік від мерії, відкрили Маніфест. Це бар з вінтажними коктейлями та інтер’єром, сучасною українською кухнею та музикою з платівок. Про це написала авторка блогу про заклади Києва “Eat in Kyiv” Валерія Флорінська, передає Інформатор.

“Сучасна алкогольна інтелігенція з вінтажними шухлядками. Напої, що наздоганяють викрадену історію. Адепти гедонізму та локальщини, закохані в шефа” – а так себе позиціонують творці Маніфесту.

Що радить спробувати Валерія:

  • суп-гуляш з Батьківщини шефа – 195 грн.
  •  кабачкові оладки з лососем – 245 грн
  •  потапці з камамбером та карамелізованим яблуком – 235 грн.
  •  карбонара по-українськи з копченими вушками – 195 грн

Щодо випити: у коктейльній карті поки далеко не всі позиції, що є в меню. Тому говоріть з барменом, пояснюйте свої смаки і вам принесуть те, що буде до душі. Коктейлі – 235 грн.

“Вийшло душевне місце для тих, хто любить смачно поїсти, потягнути коктейльчик та провести час в атмосферній локації”, – відмітила Флорінська.

Адреса: вул. Прорізна, 5

Телефон: 066 349 03 39

Робочий час: 11:00 – 21:00

Instagram – https://www.instagram.com/manifest_kyiv/

Більше про нові заклади, огляди та гастрономію читайте за тегом — Ресторани Києва

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору