Інформатор Київ

ВІЙНА

Де у Києві пройти курс з домедичної допомоги

У Києві за 2022 рік тренінги з домедичної допомоги, організовані містом, пройшли 2374 особи.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebooк, передає Інформатор.

Тренінги організовано для того, щоб кожен охочий мав можливість навчитися надавати домедичну допомогу. Навчають містян педагоги, фахівці, які мають великий досвід у підготовці медичних працівників, володіють методиками надання теоретичних знань та практичних навичок.

“Актуальності тренінги не втрачають. Адже війна триває, і в умовах постійних обстрілів, на мою думку, кожен має володіти знаннями з надання домедичної допомоги. Навички, здобуті на тренінгах, допоможуть без остраху надати першу допомогу людині, а можливо і врятувати життя”, – зазначив Микола Поворозник.

Він додав, що цього року роботу тренінгів продовжено.

«Я закликаю: приходьте на тренінги! За короткий час ви зможете здобути важливі для життя знання», – закликав Микола Поворозник.

Отримати такі знання нині можливо завдяки фахівцям КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва».

Графік занять: понеділок – п’ятниця із 9:00.

Тривалість курсу: 6 годин.

Телефон для запису: 044-456-22-84 (запис із 09:00 – 14:00), або на сторінці у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/ntv.kiev

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору