Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Провели в дорозі майже добу: у Києві рейс з Краматорська зустрічали з чаєм та їжею

Більше 400 пасажирів рейсу Інтерсіті+ №711 з Краматорська, які провели в дорозі майже добу, нарешті прибули до Києва. Залізничники зустріли всіх, напоїли гарячим чаєм, роздали сендвічі, які надали наші партнери з World Central Kitchen.

Всім пасажирам, у кого були пересадки на інші рейси (а таких близько 50), знайшли місця в поїздах потрібного напрямку. Частина пасажирів уже вирушила далі за своїм маршрутом, частина відпочиває та відігрівається на вокзалі, очікуючи на свої рейси. Про це повідомили в УЗ, передає Інформатор.

Тим часом деякі поїзди продовжують рухатись із затримками: станом на зараз 50 потягів затримуються на годину й більше, 4 рейси — в межах години, інші йдуть графіком.

Найбільші затримки зараз у рейсів №119/120 Запоріжжя — Львів (13 год 58 хв) та №5/6 Запоріжжя — Рахів (13 год 30 хв).

Всі затримки оновлюємо оперативно на сайті https://uz-vezemo.com/, і продовжуємо робити все можливе, щоб прискорити поїзди. Пасажирів доставимо до місця призначення в будь-якому випадку.

Також продовжуємо відновлення пошкоджених ділянок і поновлюємо курсування приміських рейсів по країні — детальна інформація по приміських рейсах розміщена на регіональних сайтах залізниць за цим посиланням: https://www.uz.gov.ua/passengers/suburban_train_schedule/

Всі новини на тему електроенергії та у Києві та країні за тегом – Відключення світла.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору