Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Скільки учнів Києва сіли за парти з початку навчального року 2022

У школах столиці розпочали новий навчальний рік. Очну форму навчання обрали 138 тисяч учнів. З них уперше – 25 тисяч малюків.

Інші займатимуться онлайн або індивідуально. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі, передає Інформатор.

«Новий навчальний рік столиця розпочала в умовах воєнного стану. Але ми робимо все, щоб наші діти могли отримувати якісну освіту. 1 вересня за парти в київських школах сіли 25 тисяч першачків. (Протягом останніх
років їх у столиці було 30 тисяч щороку). Основні зусилля ми зосередили на тому, щоб саме учні молодших класів розпочали навчання очно, у школах, бо для них це дуже важливо. Загалом у столиці навчання офлайн обрали 138 тисяч учнів. Інші займатимуться онлайн або індивідуально», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що свято першого дзвоника в столиці відбулося здебільшого без традиційних лінійок. А кожен день у школярів тепер розпочинатиметься з правил безпеки під час повітряної тривоги.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі — ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору