Інформатор Київ

НОВИНИ

У Києві жінка знімала свою 5-річну доньку для порно

Мати розбещувала та знімала свою 5-річну доньку для порноконтенту. Жінку засуджено до 6 років позбавлення волі.

Судом до 6 років позбавлення волі засуджено жінку за фактами розбещення малолітньої дитини, а також виготовлення, зберігання та розповсюдження дитячої порнографії (ч. 2 ст. 156, ч. 4 ст. 301 КК України). Передає Інформатор з посиланням на прокуратуру Києва.

Згідно з матеріалами слідства, починаючи з 2017 року, 29-річна обвинувачена систематично вчиняла розпусні дії відносно своєї малолітньої доньки, якій на той момент виповнилося лише 5 років. Свої дії жінка знімала на мобільний телефон та поширювала це відео в мережі Інтернет.

Протиправні дії відносно дитини тривали протягом трьох років і лише після втручання правоохоронців були припинені.

У судовому засіданні обвинувачена свою вину визнала частково. Водночас суд, оцінивши наведені прокурором докази, визнав її винною в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначив покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Враховуючи те, що прокурор у дебатах орієнтував суд на призначення жінці покарання у вигляді 8 років позбавлення волі, Деснянська окружна прокуратура міста Києва готує на вирок апеляційну скаргу.

Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі— ТРЕШ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору