Информатор Киев

ВЛАСТЬ

Київ під надійним захистом: хто боронить рубежі столиці

112 бригада Територіальної оборони Збройних сил України продовжує боронити Київ та його мешканців. Як повідомляють у 112 бригаді, частина військових підрозділів залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах оборони Києва та готова до будь-якого розвитку подій.

Також пліч-о-пліч зі 112 бригадою ТРО ЗСУ на київському напрямку стоять інші підрозділи Збройних сил
України і сил оборони України, передає Інформатор з посиланням на КМДА.

Так, військовослужбовці, які не залучені до бойового чергування, щоденно проходять тренування і бойову підготовку. Це заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики бою у місті, протитанкової підготовки тощо. Тому що більшість військовослужбовців – це кияни, мотивовані і патріотичні добровольці, які у перші дні повномасштабної російської агресії проти України зголосилися до лав 112 бригади.

Більшість із них були цивільними громадянами та не мали військового досвіду і військових спеціальностей. Нині, після 130 днів повномасштабної російської агресії, добровольці стали справжніми військовослужбовцями і злагодженим військовим підрозділом та продовжують на щоденних тренуваннях відточувати свою військову майстерність. Частина підрозділів, що складаються з військовослужбовців-киян, у ці хвилини героїчно виконують свої бойові завдання на лінії зіткнення на сході та півдні України.

У 112 бригаді нагадують, що війна рф проти України триває, та закликають киян не розслаблятися та з розумінням ставитися до обмежень, які покладають обставини воєнного часу.

Зокрема:

  • мешканцям передмістя рекомендують завчасно виїжджати на роботу, з розрахунком, що можна потрапити у затор під час перевірки документів на блокпості;
  • закликають дотримуватися і не порушувати вимог комендантської години, адже вона є запорукою безпеки та спокою киян;
  • закликають не ігнорувати попередження повітряної тривоги! Якщо почули сигнал повітряної тривоги, негайно ховайтеся у найближчій станції метрополітену або прямуйте до обладнаного укриття. Найближче укриття ви можете знайти за посиланням: https://bit.ly/3NFeQrI;
  • закликають відмовитися від пікніків та відпочинку у столичних лісових масивах, адже там можуть залишатися діючі військові позиції військовослужбовців Збройних Сил України.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх