Зірка "Зоряних війн" Марк Гемілл став амбасадором фандрезингової платформи UNITED24

Зірка "Зоряних війн" Марк Гемілл став амбасадором фандрезингової платформи UNITED24

Марк Гемілл, відомий за роллю культового героя Люка Скайвокера, став амбасадором платформи збору коштів UNITED24. Актор підтримуватиме проєкт «Армія дронів».

Нового амбасадора представили під час онлайн-дзвінка з Президентом України. Володимир Зеленський висловив Марку Геміллу вдячність за підтримку українського народу від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Передає Інформатор.

«Світло точно переможе темряву. Я в це вірю, і в це вірить наш народ, — сказав Президент. —  Дякую, що ви очолили складну місію — бути першим амбасадором, який допомагатиме Україні збирати кошти на підтримку наших захисників, на «Армію дронів». Це дуже важливо!», — сказав Володимир Зеленський.

Зірка "Зоряних війн" Марк Гемілл став амбасадором фандрезингової платформи UNITED24 1

Крім того, Марк Гемілл та Володимир Зеленський обговорили наступні кроки актора щодо підтримки UNITED24.  

«У цьому довгому і нерівному протистоянні Україні потрібна додаткова підтримка. Для мене честь стати амбасадором «Армії дронів» на запрошення Президента Зеленського, — поділився Марк Гемілл. — Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи та цінностей усього демократичного світу. Саме зараз найкращий час для того, щоб усі об’єдналися і допомогли Україні вистояти у цій війні з імперією зла». 

Зірка "Зоряних війн" Марк Гемілл став амбасадором фандрезингової платформи UNITED24 2

Проєкт «Армія дронів» — це комплексна програма фандрейзингової платформи UNITED24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Завдяки внескам донорів на «Армію дронів» Збройні сили України вже отримали 986 безпілотників. Загальна сума закупівель — 1 905 508 866 гривень. 

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За чотири місяці роботи UNITED24 зібрано понад 180 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 — видатні спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, креативний директор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.