Заради Кличка запустять електричку у Вишгород: кияни шуткують щодо ремонту доріг у столиці

Читать на русском

Активісти ГО «Пасажири Києва» припустили, що у напрямку свого дому столичний мер наказав ремонтувати дороги, до того ж підвищення швидкості до 80 км/годину теж, нібито, на руку очільнику міста.

Читать на русском
Кличко, ремонт доріг, Київ
Мешканці столиці активно реагували на допис про ремонт доріг

Активісти ГО «Пасажири Києва» припустили, що у напрямку свого дому столичний мер наказав ремонтувати дороги, до того ж підвищення швидкості до 80 км/годину теж, нібито, на руку очільнику міста.

Мер Кличко задекларував маєток в Лютежі у Вишгородському районі Київської області. Активісти ГО «Пасажири Києва» припустили, що на шляху до заміського котеджу мера столиці витрачаються мільярди гривень з бюджету Києва, щоб з центру міста можна було дістатися туди  комфортніше і швидше. Про це активісти ГО «Пасажири Києва» написали у соцмережі у вівторок, 2 квітня 2024 року. 

Окрім розв'язки за 2 мільярди, у Києва є вже укладений договір на капремонт вулиці Богатирської на 1,3 млрд гривень. Аукціон в цій закупівлі проводили 28 лютого 2022 року. Але дію угоди призупинили через воєнний стан.

«Ще, у 2020 році за 236 мільйонів відремонтували розв'язку на перетині Богатирської і проспекту Бандери, - зазначили представники ГО «Пасажири Києва. - У 2021 році завершили капремонт проспекту Степана Бандери за 590 мільйонів. І у 2021 році за 1,5 мільйона поремонтували бруківку на Володимирському узвозі».

Крім цього, кияни припустили, що «рішення про підвищення швидкості до 80 км/год ну на деяких вулицях Києва (зокрема й тих, що ведуть в напрямку Лютежа) з 1 квітня продиктоване виключно політичним рішенням влади міста». 

«Адже перевірка цих вулиць громадськістю показала, що вони не придатні для підвищення понад дозволене обмеження в 50 км/год», - нагадали в ГО «Пасажири Києва».

Такі натяки викликали неоднозначну реакцію киян. Більшість з них шуткувала, що будь-який ремонт у столиці – це нібито заради комфорту мера столиці. Проте також згадали, що «Ахметов будував дорогу до маєтку, коли переселився з Донецька».

Заради Кличка запустять електричку у Вишгород: кияни шуткують щодо ремонту доріг у столиці 1

 

Кияни активно коментували допис про ремонт доріг.
Кияни активно коментували допис про ремонт доріг.

 

«А ще він на роботу їздить в Київ! Нєгодяй! Спеціально для нього реконструювали колишній бульвар дружби народів. Але треба копати глибше. Ще попередники спеціально під нього і Берестейський проспект зробили!!! І Борщагівську!», прокоментував взаємозв’язок ремонту магістралей у Києві з напрямком руху очільника міста користувач на ім’я Богдан.

У переписці згадали Ахметова, який займався дорогою до свого маєтку.
У переписці згадали Ахметова, який будував дорогу до свого маєтку.

 

Окрім новин про ремонт доріг, кияни не вдоволені забудовою міста чисельними ЖК, відсутністю активних дій по запуску електрички у Вишгород та відновленням повноцінної роботи метрополітену.

За час повномасштабного вторгнення на ремонт доріг Києва витратили 1,8 млрд грн

У період із 24 лютого 2022 року до 27 вересня 2023 року КК "Київавтодор" та його підприємствам заплатили 1,8 млрд грн. Найбільші замовлення — у самого «Київавтодору» і «Київавтошляхміст»

Від початку повномасштабної війни до 26 вересня 2023 року «Київавтодор» та 12 підпорядкованих йому підприємств завершили 96 закупівель ремонтів і реконструкцій на майже 5,2 млрд грн (очікувана вартість до торгів — 5,4 млрд грн). Ще 34 закупівлі на 3,6 млрд грн були неуспішними.

Найбільшими закупівлями ремонтів та реконструкцій стали:

  • реконструкція транспортної розв’язки на перетині вул. Богатирської з вул. Полярною в Оболонському районі — майже 1,3 млрд грн, ТОВ «Автомагістраль-Південь»;
  • капітальний ремонт ділянки Київського півкільця (Кільцевої дороги) від Жулянського шляхопроводу до повороту у м. Вишневе — 970 млн грн, ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».
  • реконструкція шляхопроводу в складі транспортної розв’язки на перетині вул. Дегтярівської та вул. Олександра Довженка — 920 млн грн, ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ». 30 вересня на цьому об’єкті завалилися опори та мостові прольоти.

Інформатор писав, що ремонт метро на Теремки може скласти і п’ять років, і навіть більше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.