Запалає вогниками щойно настануть сутінки: як і коли відкриють головну ялинку країни на Софіївській

Читать на русском

Комунальники розвішують останні іграшки на гілках дерева, а напередодні ввечері вже протестували, чи ярко світять святкові гірлянди

Читать на русском
Головна ялинка країни
Біля ялинки облаштували фотозону, де кожен зможе взяти собі іграшку на згадку, задонативши на ЗСУ

Комунальники розвішують останні іграшки на гілках дерева, а напередодні ввечері вже протестували, чи ярко світять святкові гірлянди

У вівторок, 5 грудня, розпочалось прикрашання головної ялинки країни, яку було змонтовано на Софіївській площі у Києві напередодні. На святковому символі вже розвісили гірлянди та провели їх тестування. А урочисте відкриття ялинки планують на середу, 6 грудня: вогні на дереві запалять, щойно у Києві настануть сутінки.

Верхівку штучної ялинки прикрашає тризуб. Іграшки, що їх розвішують на гілках комунальники, мають форму сердець у кольорах українського прапора. А напередодні ввечері на святковому символі вже розвісили та протестували яскраві гірлянди. Загалом, ялинка-2024 вигідно відрізняється від минулорічної: її щільніше прикрашено, та й розміщення цьогоріч більш вдале.

Відомо, що запалять ялинку увечері на День святого Миколая. 12-метровий святковий символ запалає вогнями, щойно на Київ опустяться сутінки. Також КМДА повідомляє, що на спорудження ялинки цьогоріч не було витрачено ані копійки з міського бюджету - її встановлено коштами спонсорів та небайдужого бізнесу.

Монтували за допомогою спецкрану

Як розповідав Інформатор, в планах організаторів облаштувати поряд з ялинкою фотозону з невеличкими деревцями. Їх прикрасять великою кількістю іграшок: за задумом, кожен бажаючий зможе взяти собі одну за умови, що спочатку задонатить кошти на ЗСУ.

А от як саме встановлювали новорічну красуню на Софіївській, можна переглянути в нашому фото- та відеорепортажі. Гілки підіймали нагору за допомогою спецкрану, а навколо побудували захисний бар'єр.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.