Кияни просять зробити звук тихіше, бо він погано впливає на психіку чутливих людей, передовсім похилого віку, дітей та деяких підлітків
Київського міського голову, Віталія Кличка, просять знизити гучність систем оповіщення про повітряну тривогу. Кияни вважають, що звук сильно впливає на психіку тих, хто має підвищену чутливість (діти, люди похилого віку) і створює для них дискомфорт. Тим більше це впливає на людей влітку, коли у багатьох помешканнях вікна відкриті для провітрювання.
Відповідну петицію днями зареєстрували кияни, і вона вже активно набирає підписи. Її автор, Мирослав Лангільде, вважає, що гучні звуки сповіщення сильно впливають на психіку людей, які чутливі до звуку (наприклад - діти, люди похилого віку, деякі підлітки). Це, пише Лангільде у відозві, створює дискомфорт для людей.
"Необхідно забезпечити комфортний для всіх людей звук сигналів так, щоб сповіщення звучало комфортно і не провокувало психологічні проблеми у людей. Крім того, в умовах літнього періоду з відкритими вікнами, рівень гучності сповіщення є надмірно високим", - зазначив киянин у петиції.
Зазначимо, що за тиждень відозва набрала більше, ніж 600 підписів. Це вже десята частина від необхідної - відтак, петиція має всі шанси бути розглянутою міською владою у Києві. Також додамо, що нинішнє звернення до міської влади про гучність систем оповіщення вже не перше, втім, досі жодне з них не набирало голосів для розгляду.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що у Києві набрала голоси петиція, спрямована проти будівництва паркінгу на вул. Прирічній на Оболоні. Кияни просять не будувати споруду на зеленій зоні неподалік від води, натомість облаштувавши в іншому місці. На вибір міській владі пропонують одразу декілька варіантів альтернативних місць для побудови паркінгу.
Також ми розповідали, що на сайті Київради набрала необхідну для розгляду міською владою кількість голосів петиція з вимогою заборонити закриття київських річок у колектори. У тексті закликають розвивати давні річки столиці, а детальні плани територій (ДПТ), які цьому суперечать – переглянути. Також петиція вимагає зберегти річище річки Либідь відкритим і напрацювати стратегію його відновлення та перетворення на безпечну й привабливу міську водойму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.