В YASNO назвали дату, коли Києву стане легше з відключеннями світла

Читать на русском

В YASNO нагадали, що з 24 червня починає працювати постанова про справедливий розподіл лімітів

Читать на русском
YASNO
YASNO про ситуацію зі світлом у Києві

В YASNO нагадали, що з 24 червня починає працювати постанова про справедливий розподіл лімітів

Прогнозоване споживання Києва 7 червня — 1050-1100 МВт. Укренерго виділило більше обсягів споживання електроенергії для столиці. Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

За його словами, прогнозоване споживання Києва на п'ятницю, 7 червня, становить 1050-1100 МВт. Ще потрібно відняти обмеження.

"Критична інфраструктура в ньому зараз займає близько 25%. Ще потрібно відняти обмеження. Тобто для нас із вами (населення і бізнес) залишиться десь 50% від звичного споживання. Для Києва вчора "Укренерго" виділило більше обсягів, тому було трошечки легше. На сьогодні тенденція збережеться", - заявив Коваленко.

Коваленко нагадав, що з 24 червня починає працювати постанова про справедливий розподіл лімітів. Він сподівається, стане якщо не легше, то хоча б більш зрозуміло, за яким принципом розраховують обмеження. 

"Також розраховую на рішення про розподіл між регіонами. Хочеться додати якийсь оптимістичний заклик. Проте поки можу сказати лиш одне: тримаймося", - додав Коваленко.

Укренерго про руйнування енергосистеми

Україна має абсолютно безпрецедентні масштаби руйнувань енергосистеми. Про це в ефірі ток-шоу «Українська правда» заявив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький. За його словами, найбільш критична ситуація склалась на теплових електростанціях та ГЕС. 

«Це не означає, що всі ті енергоблоки, які зараз не працюють, знищені назавжди. Але конкретно в цьому моменті – у нас дійсно історичний рекорд того, наскільки низька потужність на теплових електростанціях. На гідроелектростанціях – масштаб теж глобальний цих пошкоджень. Можна сказати, що немає практично жодної гідроелектростанції, яка не була ушкоджена. Ми маємо справу з абсолютно безпрецедентним масштабом руйнувань. І ті дефіцити, які ми зараз маємо в енергосистемі, які навіть не перекриваються досить потужним імпортом, який заходить з Європи в Україну, це якраз наслідок цих руйнувань, на превеликий жаль. І погана новина у тому, що швидко відновити ці пошкоджені електростанції технічно неможливо. На це потрібен час: тижні, частіше – місяці, подекуди - роки», - зазначив Кудрицький.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.