У Кличка шукають головного по велосипедам: які вимоги і що по зарплатні

Читать на русском

Працювати головним спеціалістом з розвитку веломережі у Києві зможе навіть учорашній студент, щоправда, потрібне знання законодавства, а платитимуть за роботу менше, ніж у середньому по Києву

Читать на русском
КМДА шукає посадовця, який розвиватиме велосипедний спорт у Києві
Треба віддати Віталію Кличку належне - за його каденції у Києві розквітла мережа велодоріжок

Працювати головним спеціалістом з розвитку веломережі у Києві зможе навіть учорашній студент, щоправда, потрібне знання законодавства, а платитимуть за роботу менше, ніж у середньому по Києву

Департамент транспортної інфраструктури КМДА шукає головного спеціаліста з питань розвитку велосипедної мережі. Робота підходить навіть учорашньому студентові, адже кандидат може навіть не мати відповідного досвіду роботи. Втім, диплом бакалавра, а також знання законодавства для працевлаштування все ж потрібні. Вакансія на посаду головспеца з розвитку веломережі Києва з'явилася на кадрових майданчиках у середині лютого.

Зазначається, що працедавцем є Департамент транспортної інфраструктури Києва, а кандидат повинен мати вищу освіту, знати Конституцію, Закони "Про держслужбу" та "Про запобігання корупції", а також вільно володіти державною мовою. А от у досвіді роботи потреби немає: відтак, кандидатами на вакансію можуть бути навіть учорашні студенти.

Серед обов'язків на посаді перелічено усе, що пов'язане з розвитком веломережі. Так, на посаді головспеца треба буде виконувати рішення про запровадження велодоріжок і облаштування велопарковок, розроблені у КМДА. Також посадовцю доведеться обстежувати вже виконані будівельниками роботи, стежити за правильністю нанесення дорожньої розмітки та встановлення техзасобів ("обмежувачів руху" - дорожніх віх, тротуарних стовпчиків тощо).

Головспецу доведеться також працювати з документами і надавати методичну та консультативну допомогу. Пошукачеві пропонують робоче місце у самому центрі Києва, офіс розташовано на вул. Леонтовича, 6 (позаду Володимирського собору). А от зарплатня порівняно невелика - у оголошенні зазначено, що посадовець отримуватиме 15-16 тисяч гривень на місяць. Це порівняно небагато: за даними того самого порталу, де КМДА розмістила оголошення про пошук головспеца з розвитку велосипедної мережі, середня зарплатня у Києві нині становить 22,5 тис грн.

Велодоріжки з Солом'янки до центру та на Великій кільцевій

Нагадаємо, у Київської міської влади є плани щодо прокладення кількох веломаршрутів. Так, одним з них стане доріжка зі спального району в центр міста. Йдеться про сполучення Солом'янки з центральним районом столиці. На створення маршруту, якщо Київрада прийме відповідне рішення, витратять 35,8 млн грн.

Також велодоріжку облаштували на ділянці Великої кільцевої дороги, останній, яку мер Києва здав наприкінці 2023 року. Там, за спостереженнями кореспондентів Інформатора, доріжка межує з пішохідною ділянкою тротуару, що відповідає будівельним нормам.

Чому у Києві не проводиться аудит всієї інфраструктури? Як це може вплинути на столицю? І чому проведення аудиту взагалі є настільки важливим? У нашому новому відео ми збираємося обговорити ці питання разом з інфраструктурним аналітиком Олегом Попенком. Приєднуйтеся до нашого відео, щоб дізнатися більше про цей важливий аспект розвитку столиці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.