United24 підтримав професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер: він розпочав збір на «Ловця Шахедів»

United24 підтримав професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер: він розпочав збір на «Ловця Шахедів»

Професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер приєднався до команди амбасадорів фандрейзингової платформи United24, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Він став другим послом United24 після актора Марка Гемілла, який зосередить свої зусилля на зборі коштів для напряму «Оборона та розмінування».

Тімоті Снайдер особисто зустрічався з Володимиром Зеленським під час візиту до Києва у вересні. Передає Інформатор з посиланням на ОП.

Нещодавно знаменитий історик виклав у вільний доступ свій курс лекцій для Єльського університету «Створення сучасної України», який набрав майже 3 мільйони переглядів. Тепер він долучається до підтримки нашої країни у новій для себе ролі – амбасадора United24. Тімоті Снайдер збиратиме кошти на систему протидії ворожим БПЛА, якими Росія постійно атакує об’єкти критичної інфраструктури в Україні.

«Тімоті Снайдер – видатний історик і справжній друг України, який у своїх працях пояснює всьому світу важливість України, її правдиву історію, її справжні цінності, як вони сформувалися й чому ми їх захищаємо. Я вдячний також за те, що більше людей знатимуть не лише про причини й умови нашої боротьби, а й про те, як вони можуть нам допомогти», – зазначив Володимир Зеленський.

«Я підтримую Україну, тому що вона має виграти цю війну. Українська перемога відкриє регіон і світ для демократії та дасть усім нам надію. Але наразі Україна під загрозою. Значна частина України перебуває під окупацією. Агресор, порушуючи всі закони війни, прагне вбити мирне населення або позбавити його основних засобів до існування – їжі, води та електроенергії. Щоб захистити українців, захистити Україну й тим самим захистити цінності, ми маємо зупинити ці напади», – сказав Тімоті Снайдер.

«Я історик і науковець і в перспективі хочу збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів. Але зараз ми маємо зробити те, що є більш нагальним, а саме – зібрати кошти, щоб допомогти Україні захиститися від дронів-убивць. Тому я поставив собі за мету зібрати 1 250 000 доларів на захист від цих безпілотників», – додав він.

United24 – ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За шість місяців роботи платформи зібрано 213 млн дол. США від громадян зі 110 країн.

Серед амбасадорів UNITED24 — видатні спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна та Олександр Усик, креативний директор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер та зірка “Зоряних війн” Марк Геміллгурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд, астронавт Скотт Келлі.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.